Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kody do The Sims Mobile The Sims Mobile poradnik, solucja

Wielu z Was pyta, czy w The Sims Mobile istnieją kody podobnie jak było to w przypadku Sims 4 i cheatów na pieniądze. Odpowiadamy na poniższej stronie, jednocześnie objaśniając sposób na szybkie nabijanie punktów historii.

W tej chwili w The Sims Mobile nie ma możliwości używania jakiegokolwiek kodu. Nie wykluczone, że kody do The Sims Mobile pojawią się w przyszłości.

Istnieje jednak sposób, który ułatwia zdobywanie punktów historii simowi. W The Sims Mobile możesz nabijać punkty za pomocą innego sima.

Działa to w sytuacji, gdy masz przynajmniej dwóch simów - Kody do The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Działa to w sytuacji, gdy masz przynajmniej dwóch simów. Całe działanie zademonstruję na przykładzie hobby. Musisz obu swoim simom rozpocząć historię związaną z hobby. Każda z nich musi być inna. Po ukończeniu wydarzenia przełącz się na postać, której chcesz dać punkty. Gdy to zrobisz, zatwierdź oba wydarzenia - kliknij na oba znaczki zaznaczone na screenie. W ten sposób punkty trafią tylko do sima, którym aktualnie sterujesz. Dzięki temu twój wybrany sim zgarnie całą pule punktów i szybciej zdobędzie poziom.

Możesz również wbijać punkty relacji z simem biorąc udział w wydarzeniu związanym z pracą - Kody do The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Możesz również wbijać punkty relacji z simem biorąc udział w wydarzeniu związanym z pracą. Jest to monotonne i nudne, ponieważ możesz każda interakcja daje jedynie 1 punkt znajomości. Jednak nie tracisz żadnego punktu energii. Wystarczy, że będąc w pracy wyślesz swojego sima do domu i zaprosisz jakiegoś znajomego. Gdy na niego klikniesz dostaniesz parę interakcji do wykonania. Mają one krótki czas odnowy, ok. minuty.

Możesz korzystać ze wszystkich interakcji - jeśli robisz historię miłosną możesz używać interakcji z działu "rywalizacja". Nie wpływają one na historię, tylko powiększają punkty znajomości.