Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak mieć dziecko w The Sims Mobile? The Sims Mobile poradnik, solucja

Posiadanie dzieci w The Sims Mobile różni się trochę od innych części The Sims. Możesz mieć dziecko z rozmaitymi Simami, płeć nie ma tu znaczenia. Nasz poradnik dokładnie objaśnia, jak mieć dziecko w grze.

W grze The Sims Mobile na początku możesz stworzyć tylko dorosłego sima - Jak mieć dziecko w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

W grze The Sims Mobile na początku możesz stworzyć tylko dorosłego sima. W tej produkcji simowie mogą być niemowlakami, małymi dziećmi, dziećmi, dorosłymi i emerytami. W The Sims Mobile nie ma nastolatków ani młodych dorosłych. Aby rozmnożyć swojego sima musisz poznać jakąś osobę ze swojego otoczenia. Nie musi ona mieszkać w twoim domu ani być związana z twoja postacią.

Aby zaadoptować dziecko lub je spłodzić musisz mieć 3 poziom relacji romantycznych z innym simem oraz 11 poziom doświadczenia - Jak mieć dziecko w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Aby zaadoptować dziecko lub je spłodzić musisz mieć 3 poziom relacji romantycznych z innym simem oraz 11 poziom doświadczenia. Przed uzyskaniem tego poziomu doświadczenie Anie możesz kupić kołyski. Jeśli już ją kupisz wystarczy kliknąć na nią. Będzie na niej parę opcji do wyboru. Będziesz mógł albo postarać się z kimś o dziecko, albo je zaadoptować. Na dziecko nie trzeba czekać, po chwili mały członek rodziny pojawi się w kołysce.

Adopcja od zrobienia dziecka różni się tylko tym, że wybierasz płeć dziecka.

Dziecko nie jest postacią grywalną - Jak mieć dziecko w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Dziecko nie jest postacią grywalną. Można nią sterować dopiero, gdy osiągnie wiek dorosły. Dodatkowo musisz mieć wolne miejsce w rodzinie. Sim nie musi się opiekować dzieckiem. Nie trzeba go karmić, myć ani usypiać. Wystarczy, że raz dziennie odbędziesz z dzieckiem wydarzenie. Dzięki temu zdobywa ono punkty charakteru, które utworzą mu cechę, gdy dorośnie. Cecha ta pozwoli mu szybciej zdobywać doświadczenie w pracy. Dziecko rośnie po pewnym czasie, nie jest to zależne od gracza.

Dziecko można mieć z osobą dowolnej płci, w dowolnym wieku, posiadając z tą osobą jakąkolwiek relację. Jedynym warunkiem jest posiadanie 3 poziomu romantycznych relacji.