Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Meble | Dom Sima w The Sims Mobile The Sims Mobile poradnik, solucja

W trybie budowania znajdziesz również meble. Część z nich możesz kupić za simoleony, inne za simową gotówkę. Do coraz ciekawszych sprzętów będziesz musiał dopłacać za pomocą specjalnych kuponów domowych. Meble służą głównie do wchodzenia z nimi w interakcje podczas wydarzeń.

Kolekcje

Pierwszą opcją w trybie budowania są kolekcje - Meble | Dom Sima w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Pierwszą opcją w trybie budowania są "kolekcje". Znajdziesz tam 3 ich rodzaje: obiektów do domu, związanych z karierą i z hobby. W każdej z nich znajdziesz parę kolekcji do wyboru. Często składają się one z paru sztuk na krzyż i wymagają wbicia odpowiednio wysokiego poziomu doświadczenia albo pracy. Obiekty te mają na celu ułatwienie rozwijania historii.

Obiekty przynależne do pomieszczeń

W The Sims Mobile znalazło się również miejsce na klasyczne ułożenie mebli - Meble | Dom Sima w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

W The Sims Mobile znalazło się również miejsce na klasyczne ułożenie mebli. W sekcji "kup" możesz wybrać do jakiego pomieszczenia chcesz meble i z nich wybrać swój idealny styl. Część z tych rzeczy można odblokować zbierając pamiątki albo wbijając poziomy doświadczenia.