Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy opłaca się oglądać reklamy w The Sims Mobile? The Sims Mobile poradnik, solucja

W The Sims Mobile jak, w każdej produkcji Free to Play natkniemy się na reklamy. Dają one losowe nagrody - kupony, babeczki albo pieniądze. Reklamy nie pojawiają się samoistnie. Możesz dostać jedynie propozycję obejrzenia reklamy po skończeniu wydarzenia albo samemu odpalić reklamę za pomocą skrzynek pocztowych.

Reklamy te nie sprawiają problemów. Jeśli się na taką kliknie nie trzeba się martwić o to, że przez przypadek coś pobierzemy albo kupimy. Po każdej skończonej reklamie wystarczy ją wyłączyć i wrócić do gry.

Trochę szczęścia - babeczka zdobyta dzięki obejrzeniu reklamy - Czy opłaca się oglądać reklamy w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry
Trochę szczęścia - babeczka zdobyta dzięki obejrzeniu reklamy

Jeśli obejrzenie 30 sekundowej reklamy nie jest dla ciebie problemem powinieneś oglądać ich jak najwięcej. Dzięki nim można zdobyć wiele przydatnych przedmiotów, które ułatwiają rozgrywkę.

Reklamy ze skrzynek pocztowych

Skrzynka pocztowa w rynku - Czy opłaca się oglądać reklamy w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry
Skrzynka pocztowa w rynku

Reklamy ze skrzynek pocztowych pojawiają się co kilkadziesiąt minut. Nie ma możliwości ciągłego oglądania reklam i zbierania przedmiotów. Znikają one jeśli przez dłuższy czas ich nie wybierzemy. Skrzynki pocztowe możesz znaleźć w lokacjach w mieście albo przed swoim domem.

Reklamy po wydarzeniach

Po niektórych wydarzeniach, zazwyczaj dotyczących pracy, dostaniesz propozycję obejrzenia reklamy - Czy opłaca się oglądać reklamy w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Po niektórych wydarzeniach, zazwyczaj dotyczących pracy, dostaniesz propozycję obejrzenia reklamy. Gra od razu wskaże ci rzeczy, które zyskasz. Zazwyczaj jest to większa ilość simoleonów i kupon do domu.