Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko rozwijać historie w The Sims Mobile? The Sims Mobile poradnik, solucja

W The Sims Mobile rozgrywka opiera się na historiach. Te składają się z 10 poziomów, aby wbijać te poziomy należy brać udział w wydarzeniach. Te natomiast dzielą się zazwyczaj na 3 rodzaje - krótkie, średnie i długie. W zależności od długości wydarzenia dostaniesz różne nagrody.

Więcej krótkich wydarzeń

Choć patrząc na pierwszy rzut oka bardziej opłaca się wysyłać sima na długie wydarzenia nie ma nic bardziej mylnego. Najdłuższe wydarzenia może i dają dużo punktów, ale trwają ok 7/8 godzin. Najkrótsze ok. godziny.

Nietrudno policzyć, że w ciągu 7 godzin więcej punktów do ci 7 krótkich wydarzeń - Jak szybko rozwijać historie w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Nietrudno policzyć, że w ciągu 7 godzin więcej punktów do ci 7 krótkich wydarzeń. Spójrz na karierę kulinarną. Długa zmiana da ci 270 simoleonów i 180 punktów do pracy. Krótka natomiast 112 simoleonów i 75 punktów kariery. Jeśli zamiast długiej zmiany weźmiesz 7 krótkich zarobisz 784 siomleony i 525 punktów do pracy.

Długie wydarzenia tylko jeśli nie grasz

Jako, że długie wydarzenia trwają po parę dobrych godzin najbardziej opłaca się włączać je kiedy masz pewność, że nie będziesz w tym czasie grać - Jak szybko rozwijać historie w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Jako, że długie wydarzenia trwają po parę dobrych godzin najbardziej opłaca się włączać je kiedy masz pewność, że nie będziesz w tym czasie grać. Dobrym przykładem jest noc. Jeśli odpalisz wydarzenie o północy możesz odebrać nagrody za nie ok. 7 rano. Dzięki temu twój sim będzie przez cały ten czas zajęty. Jeśli włączyłbyś krótkie wydarzenie skończyłoby się ok. 1 w nocy.

Interakcje na imprezach

Na imprezach możesz wchodzić w interakcje z różnymi przedmiotami oraz osobami - Jak szybko rozwijać historie w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Na imprezach możesz wchodzić w interakcje z różnymi przedmiotami oraz osobami. Takie czynności dają ci dużo punktów. Jeśli na miejscu imprezy znajdują się sprzęty do pracy albo hobby możesz podczas jednego zadania wbić nawet 5 punktów. Te interakcje mają jednak długi czas odnowy - około 2 godzin.