Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady i podstawy | Dom Sima w The Sims Mobile The Sims Mobile poradnik, solucja

W The Sims Mobile po stworzeniu sima dostajesz do swojej dyspozycji mały domek - Porady i podstawy | Dom Sima w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

W The Sims Mobile po stworzeniu sima dostajesz do swojej dyspozycji mały domek. Już na starcie posiada on podstawowe meble: prysznic, łóżko, toaletę, kanapę i stolik. Jako, że twoje fundusze są ograniczone musisz pamiętać, aby zbytnio nie szaleć przy rozbudowywaniu domu. Dopiero z czasem dorobisz się fortuny i będziesz mógł stworzyć sobie wymarzoną willę.

Garść porad na start:

  1. Nie możesz sprzedawać mebli. Musisz o tym pamiętać, ponieważ znacznie utrudnia to rozgrywkę. Nie jesteś w stanie odzyskać pieniędzy, które wydałeś. Każdy mebel znajdziesz w sekcji "przechowywanie", w trybie budowania.
  2. Twój sim nie ma potrzeb. W The Sims Mobile twórcy nie dali simom potrzeb. Rozgrywka opiera się na uzupełnianiu historii i wypełnianiu wydarzeń. Meble będą ci potrzebne do wchodzenia w interakcje w trakcie wydarzeń.
  3. Nie potrzebna ci kuchnia. W The Sims Mobile kuchnia na początku zbędna. Pierwszą lodówkę dostaniesz dopiero na pewnym stopniu kariery kelnerki. Kuchenka w późniejszym etapie gry umożliwia rozwijanie hobby - gotowania.
  4. Większość rzeczy odblokujesz na późniejszych poziomach. W domu brakuje ci podwójnego łóżka albo wanny. Nie martw się. Wszystkie te meble odblokujesz wbijając poziomy doświadczenia.
  5. Prysznic, toaleta i łóżko zapewnią ci dodatkowe punkty energii. Jeśli chcesz, żeby twój sim sprawnie funkcjonował zapewnij mi te rzeczy.
  6. To dom dla wszystkich pokoleń. W The Sims Mobile nie masz możliwość zmiany domu. Musisz zadbać o to, aby ten dom służył wszystkim pokoleniom.

?