Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kariera w The Sims Mobile The Sims Mobile poradnik, solucja

Jak w każdej grze z serii The Sims, również w The Sims Mobile twój sim może pracować i rozwijać swoją karierę. W The Sims Mobile twój sim ma do wyboru 7 karier. Większość z nich ma 10 poziomów.

Każda z nich daje tyle samo pieniędzy i nagród - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Każda z nich daje tyle samo pieniędzy i nagród. Na początku kariery na krótkiej zmianie zarobisz 45 simoleonów i dostaniesz 30 punktów pracy, na zwykłej 135 simoleonów i 90 punktów, a na długiej 270 monet i 180 punktów. Dodatkowo masz 50 % szans na zdobycie kuponów do domu.

Dopiero po uzyskaniu 5 poziomu kariery twoje zarobki się zwiększą - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Dopiero po uzyskaniu 5 poziomu kariery twoje zarobki się zwiększą. Dostaniesz na krótkiej zmianie zarobisz 112 simoleonów i dostaniesz 75 punktów pracy, na zwykłej 135 simoleonów i 90 punktów, a na długiej 270 monet i 180 punktów. Dodatkowo masz 50 % szans na zdobycie kuponów do domu.

Sposób na kawę z mlekiem

Twoją pierwszą karierą będzie barista - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Twoją pierwszą karierą będzie barista. Będziesz pracować w Zielonym Zakątku, w kawiarni. Do twoich zadań będzie należeć robienie kawy, zabawianie klientów i rozmowa z szefem. Za tę karierę dostaniesz parę podstawowych rzeczy do kuchni. Ta kariera jako jedyna ma tylko 5 poziomów. Jednak zarobki w niej są takie same jak w innych.

Prosto z patelni

Gdy osiągniesz 8 poziom doświadczenia możesz zostać kucharzem - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Gdy osiągniesz 8 poziom doświadczenia możesz zostać kucharzem. Twoja praca będzie ulokowana w restauracji, w rynku. Awansując w tej pracy będziesz ratować restauracje na skraju bankructwa. Za tę karierę dostaniesz parę nowych rzeczy do kuchni, np. blat.

Tajemniczy lek

Szpital odblokujesz na 12 poziomie doświadczenia - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Szpital odblokujesz na 12 poziomie doświadczenia. Znajduje się on rynku. Twój sim jeśli tylko zechcesz może zostać światowej sprawy lekarzem od spraw nadprzyrodzonych. Za tę karierę dostaniesz bieżnię, stos ręczników i plakat.

Projekt: sukces

Jeśli twój sim pragnie zostać światowej sławy projektantem to od 10 poziomu doświadczenia, na rynku, odblokujesz pracownie mody - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Jeśli twój sim pragnie zostać światowej sławy projektantem to od 10 poziomu doświadczenia, na rynku, odblokujesz pracownie mody. Za tę karierę dostaniesz szafę, lustro i stos ubrań. Twoim zadaniem będzie kompletna zmiana dotychczasowego stylu simów i wprowadzenie w życie nowoczesnej elegancji.

Nie twój interes

Po osiągnięciu 15 poziomu odblokujesz centrum miasta - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Po osiągnięciu 15 poziomu odblokujesz centrum miasta. Jednym z lokali, które się tam znajdują, jest Agencja. Możesz w niej zostać pracownikiem biurowym. Za tę karierę dostaniesz gablotkę i dwa plakaty. Aby odblokować Agencję musisz dopłacić 2450 simoleonów.

Ściegiem sprawiedliwości

Zaraz koło Agencji znajduje się Centrum rządowe - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Zaraz koło Agencji znajduje się Centrum rządowe. Je również możesz odylować za 2450 simoleonów. W nim możesz zostać światowej sławy prawnikiem, choć twoja główna sprawa będzie opierała się na zaginięciu swetra. Za karierę prawnika możesz zdobyć szachy, pionek i krzesła do jadalni.

Remiksolog

W Centrum znajduje się również lokal dostępny dopiero od 23 poziomu doświadczenia - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

W Centrum znajduje się również lokal dostępny dopiero od 23 poziomu doświadczenia. Za Klub również musisz zapłacić 2450 siomoleonów. W nim twój sim może zostać didżejem. Za tę karierę odblokujesz głośnik, plakat i wieżę. Jak dotychczas jest to najdroższe miejsce pracy, ale zarobki w nim są takie same jak w pozostałych.

Naczelny prognostyk ASOS

Po zdobyciu 1000 punktów związanych z wydarzeniami ASOS odblokujesz historię o modzie - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Po zdobyciu 1000 punktów związanych z wydarzeniami ASOS odblokujesz historię o modzie. Gdy zdobędziesz 1000 punktów musisz za nie kupić ubrania ASOS o podobnej wartości. Historia Naczelny Prognostyk ASOS ma 10 poziomów i odblokowuje 6 nagród. Toczy się w salonie mody, w rynku.

Zogniskowany na ASOS

Podczas eventu ASOS w The Sims Mobile musisz zdobyć 3 tysiące punktów, aby odblokować historię Zogniskowany na ASOS - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Podczas eventu ASOS w The Sims Mobile musisz zdobyć 3 tysiące punktów, aby odblokować historię Zogniskowany na ASOS. Gdy zdobędziesz 3000 punktów musisz kupić za nie ubrania ASOS. Historia Zogniskowany na ASOS ma 10 poziomów i odblokowuje 6 nagród.

Obiektywnie nieustraszony

Wraz z eventem dotyczącym marki ASOS twórcy dodali do The Sims Mobile nową karierę - Kariera w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Wraz z eventem dotyczącym marki ASOS twórcy dodali do The Sims Mobile nową karierę. Fotografem może zostać każdy sim, nie musi mieć żadnych specjalnych umiejętności. Musisz jednak zdobyć 2000 punktów na wydarzeniach związanych z ASOS. Karierę tę możesz rozpocząć w Studiu, na rynku. Kariera ta oferuje takie same zarobki jak pozostałe. W trakcie rozwoju dostaniesz trzy przedmioty wyjęte prosto ze studia fotograficznego.

Karierę tę można odblokować tylko podczas trwania eventu ASOS.