Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady, tipsy, tricki do The Sims Mobile The Sims Mobile poradnik, solucja

W The Sims Mobile czeka cię sporo zadań i zabawy. Jeśli jednak chcesz cieszyć się grą, jednocześnie nie wydając swoich prawdziwych pieniędzy musisz zastosować parę porad. Przygotowaliśmy krótką listę porad, jeśli będziesz z nich korzystać szybko zapewnisz swoim simom ciekawe i bogate życie.

Wykonuj zadania codzienne

Każdego dnia możesz wykonać 8 zadań. Każde z nich da ci specjalną nagrodę, mogą to być pieniądze, punkty doświadczenia albo perełki mody. Jednak wykonanie wszystkich zadań zapewni ci babeczkę i 120 punków doświadczenia.

Graj przynajmniej dwoma simami

Jeśli będziesz grać jednym simem twoja rozgrywa będzie rozwijać się bardzo wolno. Gdy powiększysz swoją rodzinę będziesz o wiele szybciej wbijać poziomy oraz zarabiać simoleony.

Simową gotówkę wydawaj tylko na sloty simów

Postaraj się być twardy jeśli skusi cię jakaś dekoracja warta 200 simowej gotówki. Za 175 kupisz slot na 3 sima. Dzięki temu będziesz mógł się o wiele szybciej rozwijać i wzbogacać. Simową gotówkę zdobywa się bardzo długo, więc nie ma co jej marnować.

Imprezuj!

To idealne miejsce i czas. Twoi simowie mogą na imprezach wbijać o wiele więcej punktów. Podczas zabaw z innymi mogą zdobyć nawet kilka poziomów znajomości. Dodatkowo jeśli jakiś przedmiot dotyczący hobby znajduje się na imprezie możesz szybko zdobyć kilkadziesiąt punktów.

Graj!

Możesz po prostu zlecić zadanie swojemu simowi i wyłączyć grę, ale znacznie szybciej będziesz się rozwijać jeśli będziesz ciągle grać. Klikaj, pomagaj swojemu simowi, zlecaj mu dokładne zadania. W ten sposób twój sim szybko zdobędzie nowe cechy i rozwinie historie.

Miej sima, który pracuje

Nie dasz rady wyżyć jeśli nie będziesz mieć w rodzinie, choćby jednego, pracującego sima. W The Sims Mobile simowie nie mają potrzeb, ale potrzebujesz gotówki, aby naprawiać sprzęty oraz wypełniać wydarzenia codzienne.

Oglądaj reklamy

Reklamy w The Sims Mobile nie narażą cię na pobranie żadnych programów, dadzą ci jednak wiele nagród. Możesz zdobyć simoleony, kupony albo punkty doświadczenia.

Kupuj ile się da

Ubrania, meble, dekoracje, jeśli cię tylko stać kup wszystko. W ten sposób zwiększyć swoją Jakość Życia. Ta odblokowuje ci nowe pokoje i tereny.

Rób duże pomieszczenia

W The Sims Mobile możesz robić pokoje tylko prostokątne i tylko w określonej ilości.

Nie pozwól, żeby twoi simowie nic nie robili

Nawet jeśli nie grasz w danym momencie pamiętaj, żeby twoi simowie zawsze byli na jakiś wydarzeniach. Jeśli będą stali bez ruchu nic ci to nie da.

Nie wpadnij w szał zakupów u Izzy'ego

Izzy może odblokować ci ciekawe stroje za 20 perełek mody. Jednak nie możesz zdecydować nawet czy to będzie damski czy męski strój.

Nie przyśpieszaj żadnych akcji!

W zamian za garść simowej gotówki możesz szybciej użyć toalety albo łóżka. Nie opłaca się to. Musiałabyś wydać 30 simowej gotówki dla kilku punktów energii.

Wysyłaj simów na emeryturę

W ten sposób odblokujesz nowe pamiątki. Te zapewnią ci nowe cechy i hobby.

Zrób sobie dzieci

Możesz zrobić sobie potomka z jakimkolwiek simem, jedynym wymaganiem jest posiadanie z nim 4 poziomu znajomości. Jeśli już doczekasz się dziecka będziesz mógł z nim wchodzić w interakcje. Te zapewnią ci punkty doświadczenia i kupony na pamiątki.