Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Granie więcej niż jednym Simem w The Sims Mobile | Żywot Sima The Sims Mobile poradnik, solucja

W The Sims Mobile na początku swojej przygody możesz grać tylko jednym simem. Dopiero z czasem odblokujesz kolejne miejsca w swoim domu. Drugie miejsce odblokuje ci się za darmo. Wystarczy, że po osiągnięciu 3 poziomu klikniesz w ikonkę kolejnego sima. Będziesz mógł stworzyć swojemu simowi towarzysza.

Jednak odblokowanie 3 i 4 miejsca łączy się już z wydaniem simowej gotówki - Granie więcej niż jednym Simem w The Sims Mobile | Żywot Sima - The Sims Mobile - poradnik do gry

Jednak odblokowanie 3 i 4 miejsca łączy się już z wydaniem simowej gotówki. Trzecie miejsce kosztuje 175, a czwarte 515 simowej gotówki.

Szybkie przełączanie

W The Sims Mobile możesz w dowolnej chwili przełączyć się między postaciami - Granie więcej niż jednym Simem w The Sims Mobile | Żywot Sima - The Sims Mobile - poradnik do gry

W The Sims Mobile możesz w dowolnej chwili przełączyć się między postaciami. Nawet jeśli te znajdują się w innych lokacjach. Jednak w tym przypadku pojawi się bardzo krótki ekran ładownia nowej lokacji. Aby przełączyć sima wystarczy tylko, że klikniesz na jego awatar.

Szybsze wbijanie poziomów

Jeśli grasz więcej niż jednym simem możesz przygotować się na szybsze zarabianie i wbijanie poziomów - Granie więcej niż jednym Simem w The Sims Mobile | Żywot Sima - The Sims Mobile - poradnik do gry

Jeśli grasz więcej niż jednym simem możesz przygotować się na szybsze zarabianie i wbijanie poziomów. Grając dwoma albo trzema simami możesz dowolnie się między nimi przełączać. Dzięki temu, w każdej chwili możesz pomóc swojemu simowi. Jedne z nich może rozwijać swoje hobby przy gitarze, a drugi w kuchni. Możesz przełączać się miedzy nimi klikając na znaczniki ich wykonanych czynności. Znacznie przyśpiesza to rozgrywkę.

Musisz uważać, aby nie zaliczyć wydarzenia innemu simowi. Jeśli potwierdzisz wykonanie wydarzenia na innym simie niż ten, który je wykonywał punkty trafią na konto tego drugiego.