Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozpocząć karierę fotografa w The Sims Mobile? The Sims Mobile poradnik, solucja

19 kwietnia w The Sims Mobile rozpoczął się event dotyczący marki ASOS. Biorąc udział w wydarzeniach, związanych z eventem, możesz odblokować nową kolekcję ASOS dla swoich simów. Oprócz tego możesz brać udział w pokazach mody oraz zostać fotografem w The Sims Mobile. Kariera będzie można odblokować tylko w trakcie eventu.

Aby rozpocząć karierę fotografa musisz wydać 2 tysiące punktów ASOS - Jak rozpocząć karierę fotografa w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

Aby rozpocząć karierę fotografa musisz wydać 2 tysiące punktów ASOS. Polega to na tym, że w trakcie wydarzeń związanych z eventem ASOS zdobywasz punkty. Za nie kupujesz przygotowaną przez twórców kolekcje ubrań. Jeśli kupisz rzeczy za ponad 2000 odblokujesz nową karierę. Wtedy wystarczy, że klikniesz na ikonkę fotografa, w studiu mody dostępnym w rynku, i już możesz zaczynać nową karierę.

W karierze tej zarobisz tyle samo co w innych - Jak rozpocząć karierę fotografa w The Sims Mobile? - The Sims Mobile - poradnik do gry

W karierze tej zarobisz tyle samo co w innych. Jeśli masz obecnie jakąś pracę musisz ją zmienić za określona liczbę simoleonów. Twórcy The Sims Mobile dodali również cechę, która ułatwi twojemu simowi rozwój kariery. Wystarczy, że dasz swojej postaci cechę kreatywny, a jego wyniki w pracy znacznie się polepszą.