Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cechy | Tworzenie Sima i jego rozwój w The Sims Mobile The Sims Mobile poradnik, solucja

W The Sims Mobile twórcy nie dają nam wyboru cech swojego sima podczas jego tworzenia. Cechy te sim zyska dopiero podczas swojego życia. Może zdobyć 4 cechy. Jednak na każdą z nich będzie musiał zasłużyć. Punkty, za które zdobywa się możliwość dodania cechy charakteru, sim zdobywa, gdy pomagasz mu podczas wydarzeń.

Działanie cech charakteru

Cechy sima nie wpływają na jego charakter - Cechy | Tworzenie Sima i jego rozwój w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Cechy sima nie wpływają na jego charakter. Nie dodają żadnych nowych interakcji. W grze The Sims Mobile cechy sprawiają, że sim może dostawać premię, punkty doświadczenia albo nagrody. W zależności od wyboru cechy możesz przyśpieszyć, np. rozwój kariery naszego sima. Cechy dodające możliwość premii sprawiają, że sim może szybciej rozwijać swoją relacje z innymi.

Nowe cechy charakteru

Cechy charakteru możesz odblokować kupując specjalne posążki, za specjalne kupony - Cechy | Tworzenie Sima i jego rozwój w The Sims Mobile - The Sims Mobile - poradnik do gry

Cechy charakteru możesz odblokować kupując specjalne posążki, za specjalne kupony. Zdobywasz je za ukończone wydarzenia rodzinne, np. zajmowanie się dzieckiem, wyprowadzkę. Posązki ten jednak codziennie ulegają zmianie. Każdy z nich jest dokładnie opisany. Taki posążek kosztuje 40 kuponów. Te jednak dość trudno zdobyć, ponieważ za wydarzenia rodzinne dostaje się ok. 2 kuponów.