Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Urzael | Walki z bossami w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Urzael

Urzael jest uczniem Maltaela, który tak jak mistrz chce zniszczyć całą esencje demonów - Urzael | Walki z bossami w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Urzael jest uczniem Maltaela, który tak jak mistrz chce zniszczyć całą esencje demonów. Uzbrojony jest w wyrzutnię pocisków z wbudowanym miotaczem płomieni. Można go spotkać w katedrze na wzgórzach zachodniej marchii. Urzael nie grzeszy szybkością ataków i inteligencją, ale mimo wszystko nie można go lekceważyć, bo posiada kilka umiejętności, które mogą pozbawić Cię życia jeśli nie zareagujesz w odpowiednim momencie. Walka w głównej mierze polega na unikaniu jego umiejętności czyli miotacza płomieni, rakietowego skoku i spadających palących się desek ze stropu katedry.

Walka składa się z dwóch faz:

Pierwsza:

Urzael w tej fazie atakuje kulą armatnią oraz atakiem z wyskoku. Nie używa jeszcze miotacza płomieni, a spadające deski mają kształt koła. Nie spadają też tak często i na tak dużym obszarze jak w fazie drugiej.

Druga:

Gdy pozbawisz przeciwnika około jednej trzeciej życia, przeciwnik na chwilę Cię ogłuszy (podobnie jak w przypadku walki z Diablo w akcie IV), po czym podpali całe piętro katedry. W tej fazie Urzael atakuje częściej, a dodatkowo używa miotacza płomieni. Kiedy zauważysz, że zaczyna zionąć ogniem w Twoim kierunku to najlepszą opcją jest zrobić unik - zejść z linii rażenia miotacza lub przeskoczyć za plecy przeciwnika. Spadających desek jest więcej i maja teraz kształt prostokątów.

Należy pamiętać że po dwóch stronach areny są kapliczki uzdrowienia. Można z nich korzystać, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Ataki Urzalea:

Kula armatnia - Urzael strzela pociskiem w stronę bohatera. Pocisk leci wolno w linii prostej i zostawia po sobie ognisty ślad który zadaje obrażenia gdy ktoś znajdzie się w jego polu rażenia. Przed pociskiem można bardzo łatwo się uchylić więc lepiej nie brać tego na klatę.

Miotacz płomieni - Po jednej wstawce dialogowej podczas walki, Urzael zacznie używać miotacza płomieni, który strzela w poziomie pod kątem 45 stopni. Na ten atak tez należy uważać i cofnąć się do tyłu gdy ten zacznie go wykonywać, lub uskoczyć za niego.

Atak z wyskoku - Urzael staje na swojej rakiecie, jak na drążku do skakania pogo i podświetla na mapie dwa kręgi - jeden oznacza miejsce z którego Urzael wyskoczy, a drugi określa miejsce w którym wyląduje. Jeśli uda Ci się go w tym czasie ogłuszyć to będziesz w stanie przerwać ten atak i Twój przeciwnik nigdzie nie poleci. Ważne jest by nie wchodzić do okręgu.

Walące się fragmenty sklepienia - Urzael unosi swoje działo i strzela w dach. Po chwili na cała mapę zaczynają spadać płonące deski, które zadają obrażenia, jeśli akurat spadną na głowę Twojego bohatera lub gdy znajdujesz się w miejscu, gdzie pozostawiły po sobie płonący ślad. Warto dodać że tego ataku nie da się przerwać i nawet jeśli się go ogłuszy to deski i tak będą spadać.

Osiągniecia:

Boczków Przypieczem - Zabij Urzaela.

Ja ogień - ty woda - Zabij Urzaela w trybie współpracy. Oznacza to że musisz ją zabić z dowolnymi ludźmi, a nie w pojedynkę.

Podtrzymuj Żar - Zabij Urzaela na maksymalnym poziomie bez wykorzystywania zdolności ograniczających kontrolę, grając na poziomie Udręka lub wyższym. Zdolności ograniczające kontrolę to takie które w jakimś stopniu ograniczają walkę przeciwnikowi czyli: spowalniają, ogłuszają, oślepiają itp. Ważne jest to że do zdobycia tego osiągnięcia to ty nie możesz wykorzystywać takich zdolności, a nie twoi znajomi. Nawet jeśli oni używają, a ty nie to i tak je zdobędziesz.

Dolewanie oliwy do ognia - Zabij Urzaela na maksymalnym poziomie w czasie krótszym niż 90 sec, grając na poziomie Udręka lub wyższym.

Teoria wielkiego Uniku - Zabij Urzaela nie zostając trafionym jego atakiem z wyskoku, kulą armatnią lub walącymi się fragmentami sklepienia. Dane ataków są wypisane wyżej.

Przeminęło z dymem - Zabij Urzaela na maksymalnym poziomie bez wykorzystywania zdolności ograniczających kontrolę, grając na poziomie Udręka lub wyższym w trybie hardkorowym. Tryb można włączyć dopiero gdy tworzy się nowego bohatera. Oznacza to że jeśli postać zginie raz to jest od razu kasowana.

Piromania - Zabij Urzaela na maksymalnym poziomie w czasie krótszym niż 90 sec, grając na poziomie Udręka lub wyższym w trybie hardkorowym. Tryb można włączyć dopiero gdy tworzy się nowego bohatera. Oznacza to, że jeśli postać zginie raz to jest od razu kasowana.