Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

Need for Speed Hot Pursuit Remastered za 12,99 zł. 22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

 

Need for Speed Hot Pursuit Remastered za 12,99 zł

Electronic Arts Inc.

W grudniu otrzymamy nową odsłonę cyklu Need for Speed, a w listopadzie możecie zaopatrzyć się w zremasterowaną wersję gry z 2010 roku. Need for Speed Hot Pursuit Remastered to w zasadzie ta sama produkcja, tyle że z nieco podkręconą grafiką – nie oczekujcie jednak cudów. Z drugiej strony za tę cenę można się skusić, aby przekonać się, jak to kiedyś bywało, bo teraz to już tak nie ma.

  1. Need for Speed Hot Pursuit Remastered na Steamie

Half-Life: Alyx za 109,99 zł

Valve Corporation

Może nie jest to Half-Life 3, ale i tak jest dobrze. Pod warunkiem oczywiście, że posiadacie sprzęt do VR-u, bowiem Half-Life: Alyx opiera się na pełnym wykorzystaniu możliwości wirtualnej rzeczywistości. Fabularnie tytuł ten opowiada historię tytułowej Alyx oraz przedstawia wydarzenia mające miejsce pomiędzy pierwszą i drugą częścią serii.

  1. Half-Life: Alyx na Steamie

Syberia: The World Before za 71,49 zł

Microids/Anuman Interactive

Najnowsza Syberia dostępna jest w naprawdę przyzwoitej cenie. Jeśli tęskno Wam do przygodówek, a także perypetii Kate Walker, to macie idealną okazję, aby zaliczyć czwartą odsłonę serii. W ramach zabawy wcielicie się również w Danę Roze, pianistkę, której kariera stoi pod znakiem zapytania przez widmo drugiej wojny światowej. Nie zabraknie oczywiście zagadek do rozwiązania oraz tajemnic do odkrycia, czyli po staremu!

  1. Syberia: The World Before na Steamie

 

 

Patryk "PefriX" Manelski

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,6%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

The Forest

The Forest

Dying Light 2

Dying Light 2

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

Psychonauts 2

Psychonauts 2

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.