Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 28 grudnia 2021, 14:45

21 gier niemal za darmo - promocje do 10 zł na Steam Winter Sale

Steam Winter Sale 2021 trwa w najlepsze. Wśród tysięcy przecenionych produkcji znajdziecie wiele bardzo tanich pozycji. Z tek okazji przygotowaliśmy dla Was zestawianie tytułów, które warto kupić. W tym przypadku postanowiliśmy się skupić na grach kosztuj

Poniżej znajdziecie opisy 21 najciekawszych tanich gier, które można zakupić w promocji Steam Winter Sale 2021. Lista zawiera pozycje z różnych gatunków, więc każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Tym razem tytuły ułożyliśmy alfabetycznie.

  1. Sprawdź też nasz ogólny przegląd najlepszych promocji na Steam Winter Sale

Dead Space 2 za 6,99 zł

Dead Space 2 to produkcja zaliczana do kultowego cyklu trzecioosobowych horrorów osadzonych w realiach science fiction. W grze wcielamy się w Isaaca Clarke’a, który w nieokreślonych okolicznościach trafia na stację kosmiczną Sprawl. Jak się okazuje, miejsce to zostało opanowane przez obcych, znanych jako nekromorfy. Naszym zadaniem jest ich powstrzymanie.

Dead Space 2 na Steamie

Don’t Starve za 8,99 zł

Don’t Starve to survival w klimatach fantasy. Obejmujemy w nim kontrolę nad naukowcem Wilsonem (z czasem odblokowujemy też inne postaci), który zostaje uwięziony w dziczy przez demona. Naszym zadaniem jest utrzymanie protagonisty przy życiu. W tym celu musimy między innymi zbudować mu schronienie, rozpalić ogień oraz zapewnić pożywienie – a tak że zadbać o jego zdrowie psychiczne.

Don’t Starve na Steamie

Erica za 8,79 zł

Erica to interaktywny film o tematyce kryminalnej. Tytułową bohaterkę prześladują wspomnienia dotyczące morderstwa jej ojca. Pewnego dnia w ręce kobiety wpadają wskazówki związane z tą zbrodnią. Jakby tego było mało, zabójca postanawia się z nią skontaktować. Produkcja ta przypomina przygotówki Telltale Games. Cały nacisk został tu położony na opowiedzenie nieliniowej fabuły. Oznacza to, że sama rozgrywka jest stosunkowo prosta – wykonujemy banalne czynności, ale podejmujemy istotne fabularnie decyzje.

Erica na Steamie

TWOIM ZDANIEM

Gotowy na wyprzedaż Steam?

Nie mam parcia, może coś kupię.
63,1%
Nigdy nie kupuje na Steam!
16,3%
Jak nigdy! Mój portfel jest gotowy.
13,6%
Tym razem obiecałem sobie nic nie kupować.
6,9%
Zobacz inne ankiety
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Unravel

Unravel

Don't Starve

Don't Starve

The Binding of Isaac

The Binding of Isaac

30 świetnych promocji ze Steam Winter Sale 2021
30 świetnych promocji ze Steam Winter Sale 2021

Steam Winter Sale 2021 ruszyło! To ten czas w roku, gdy trzeba sięgnąć po zaskórniaki, aby uzupełnić swoją bibliotekę Steam o garść nowych gier, w które nigdy nie zagramy. Przecież nie kupuje się na promocjach po to, aby w sobie coś zagrać, prawda?