Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 13 listopada 2021, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

15 najsilniejszych postaci z Dragon Balla

Twórcy Dragon Balla przekonywali, że porównywanie mocy poszczególnych postaci nie ma większego sensu, bo o zwycięstwie w takim samym stopniu jak siła czy poziom bojowy decyduje doświadczenie, zastosowanie konkretnej techniki czy szczęście. Ale co z tego!

12. Dabura (Dabla)

  1. Rasa: Demon
  2. Debiut w anime: Dragon Ball Z
  3. Szacunkowa siła: 10 000

Książę ciemności przewyższał mocą Cella. Dodatkowo dysponował liczonym w tysiącach lat doświadczeniem bojowym i kilkoma technikami, dzięki którym mógłby z powodzeniem rywalizować nawet ze znacznie silniejszymi rywalami. Niepotrafiący rekonstruować ciała przeciwnicy Dabury musieli strzec się jego plunięcia – zamienić mogło ich ono w kamień i tym samym łatwo pozbawić życia.

Gdyby pojawił się wcześniej, nawet bez asysty Babidiego i Buu, bez trudu pokonałby Wojowników Z. Szkoda, że Toriyama szybko zrezygnował z potencjału tego wojownika. Ostatni raz widzimy go w anime w zaświatach, gdzie namiętnie zbiera kwiaty oraz zaprzyjaźnia się z Bulmą, Videl oraz Chi-Chi.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Którego bohatera Dragon Balla wolisz?

54,9%
Son Goku
45,1%
Vegetę
Zobacz inne ankiety