Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Cyberpunk 2077 Publicystyka

Publicystyka 12 grudnia 2020, 11:15

autor: mikos

Cyberpunk 2077 - najlepsze memy po premierze polskiej superprodukcji

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów po premierze Cyberpunka 2077. Zebraliśmy prace domorosłych grafików, którzy postanowili skomentować wydanie polskiej superprodukcji.

Cyberpunk 2077 zadebiutował na pecetach i konsolach poprzedniej generacji z pewnym zgrzytem jeśli można tak powiedzieć. To prawdopodobnie właśnie dlatego sieć zalały już memy z najnowszą produkcją CD Projekt RED w roli głównej.

Kreatywność graczy przelewana jest do Painta i wszystkich innych programów do zaawansowanej obróbki zdjęć na bieżąco. Dlatego nie krępujcie się, jeśli brakuje jakiegoś mema, który Was rozbawił, wrzućcie go w komentarzu.

WYMAGANY ANGIELSKI

Część pokazanych w tekście memów jest anglojęzyczna.

Tak, tak – to już za nami!
Tak, tak – to już za nami!

Czasem ktoś się za bardzo zamyśli

Na błędach trzeba umieć się uczyć

Niektórzy sugerują, że CD Projekt RED uczył się od najlepszych w branży. - Cyberpunk 2077 - najlepsze memy po premierze polskie superprodukcji - dokument - 2020-12-12
Niektórzy sugerują, że CD Projekt RED uczył się od najlepszych w branży.

Bugi? To całkowicie naturalne zjawisko

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - polujemy na easter eggi, wyszukujemy inspiracje
Cyberpunk 2077 - polujemy na easter eggi, wyszukujemy inspiracje

Minęły dwa tygodnie od premiery Cyberpunka 2077, a my, gracze, zdążyliśmy znaleźć masę ciekawych easter eggów różnego rodzaju. Zbierzmy więc najciekawsze z nich, a przy okazji opowiedzmy sobie o inspiracjach, widocznych w grze.

Cyberpunk 2077 optymalizacja do 60 FPS
Cyberpunk 2077 optymalizacja do 60 FPS

Ray tracing i karta graficzna typu GeForce RTX 3080 pozwolą w Cyberpunk 2077 podziwiać pięknie zaprojektowane miasto, oświetlenie, odbicia i cieniowanie. Jak jednak gra CD Projekt RED działa na tanim komputerze? Sprawdziliśmy to!

Cyberpunk 2077 - wybieramy nasze ulubione bugi i glitche
Cyberpunk 2077 - wybieramy nasze ulubione bugi i glitche

Cyberpunk 2077 miał być mesjaszem branży gier wideo - okazał się jednak produkcją niedoskonałą, w której upchnięto mnóstwo mniej i bardziej śmiesznych glitchy. Pora przekłuć nadmuchany balonik i spojrzeć na nowe dzieło RED-ów z przymrużeniem oka.