Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 21 stycznia 2018, 11:30

autor: Wacha

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do gry Gothic 2 – Noc Kruka na bogato

Ratunek przed wybuchem wulkanu, wyprawa do sekretnej twierdzy, a może piracka przygoda na Karaibach? Gothic II doczekał się wielu interesujących modyfikacji - przedstawiamy najlepsze z nich.

Zagadka orków – wyprawa do sekretnej twierdzy

Zagadka orków:
  1. świetny polski dubbing;
  2. wciągająca fabuła;
  3. ciekawy projekt nowego świata.

Zagadka orków to modyfikacja jeszcze nieukończona, ale już teraz warto się nią zainteresować, bowiem twórcy udostępniają rozbudowany i kompletny prolog rozgrywki (oferujący zabawę trwającą około 4 godzin, co przebija niektóre finalne projekty). W czasie gdy Bezimienny leży pod gruzami Świątyni Śniącego, oddział paladynów przybywa do Khorinis i dowiaduje się o sekretnej twierdzy osadzonej w zapomnianej już dolinie. Ronin – czyli bohater, w którego się wcielamy – zostaje wybrany do drużyny mającej odnaleźć wspomniany zamek. Wkrótce grupa trafia do krainy Thorgard.

Już na początku rozgrywki wita nas świetny polski dubbing – można pokusić się o stwierdzenie, że jest to jeden z najbardziej profesjonalnych dubbingów w modyfikacjach do serii Gothic. Zagadka orków nie wyróżnia się imponującą zawartością – do zdobycia jest tu raptem kilka nowych pancerzy. Siła drzemie w dobrze zrealizowanym, klimatycznym świecie i ciekawej fabule. Jeśli pełna wersja moda utrzyma poziom prologu, wyjdzie z tego rozrywka na najwyższym poziomie.

  1. Pobierz modyfikację Zagadka orków

Która gra z cyklu Gothic jest Twoim zdaniem najlepsza?

69,7%

Gothic II

21,3%

Gothic

6,5%

Gothic 3

2,5%

Arcania: Gothic 4

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II

Gothic II

Najlepsze mody do gry Gothic II: Noc kruka -  kultowa odsłona serii na sterydach
Najlepsze mody do gry Gothic II: Noc kruka - kultowa odsłona serii na sterydach

Gohtic II wraz z dodatkiem Noc kruka doczekał się sporej ilości świetnych modów. Przedstawiamy wybór najlepszych z nich wraz instrukcjami instalacji oraz linkami do plików.

Najlepsze mody do Gothica - wracamy do Górniczej Doliny!
Najlepsze mody do Gothica - wracamy do Górniczej Doliny!

Mimo, że Gothic ma spory potencjał do opowiadania ciekawych historii, nie jest to tytuł zbyt popularny na scenie moderskiej. Warto więc docenić garstkę nakładek, które fani tego klasycznego RPG tworzyli niekiedy długie lata.