Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 sierpnia 2015, 14:32

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Gry sierpnia 2015 - najciekawsze premiery i konkurs!

Wakacje w pełni, tak jak i sezon ogórkowy. Sierpień nie zaskoczy nas obfitymi zbiorami w growych sklepach, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka świetnie zapowiadających się tytułów.

Podczas gdy do kin trafiają największe blockbustery roku, w świecie gier komputerowych panuje istna posucha - na szczęście nie na tyle poważna, by choć na chwilę nie móc odwrócić myśli od tego wyjątkowo chłodnego lata. Praktycznie każdy znajdzie dla siebie przynajmniej jeden interesujący grywalny projekt, czy to cyberpunkową strategię czasu rzeczywistego Satellite Reign, wykonaną w plastelinie zwariowaną przygodówkę point-and-click Armikrog, czy też urzekającą wizualnie grę eksploracyjną od autorów Dear Eshter, Everybody's Gone to the Rapture. Po latach nieobecności powracają także napakowani kosmiczni żołdacy w stworzonej pod nową generację reedycji Gears of War: Ultimate Edition, posiadacze Playstation 4 skosztują wyśmienitej gry RPG Risen 3: Titan Lords w przygotowanej specjalnie dla nich wersji Enhanced, zaś fani Gwiezdnych Wojen oraz produkcji Pixara zanurzą się w bajecznym świecie Disney Infinity 3.0. Na koniec został jeszcze wirtualny horror (albo raczej slasher) Until Dawn oraz przywrócony do życia po sześciu latach śpiączki Overlord, pod postacią nastawionego na kooperację erpega akcji, Fellowship of Evil. Jak zatem widać, pieniążki oszczędzone z wakacyjnych wyjazdów z pewnością zdążą jeszcze znaleźć swoje zastosowanie.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera sierpnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 31 sierpnia 2015 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W czerwcowej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Krecik1616.

TWOIM ZDANIEM

Który z sierpniowych tytułów interesuje Cię najbardziej?

Until Dawn
45,6%
Armikrog
29,1%
Gears of War: Ultimate Edition
7,5%
Satellite Reign
6,1%
Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition
5,4%
Everybody's Gone to the Rapture
2,7%
Overlord: Fellowship of Evil
1,9%
Disney Infinity 3.0
1,7%
Zobacz inne ankiety
Until Dawn

Until Dawn

Risen 3: Władcy Tytanów

Risen 3: Władcy Tytanów

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition

Armikrog

Armikrog

Overlord: Fellowship of Evil

Overlord: Fellowship of Evil

Disney Infinity 3.0

Disney Infinity 3.0

Satellite Reign

Satellite Reign