Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Grand Theft Auto IV Publicystyka

Publicystyka 24 marca 2014, 15:11

autor: Luc

Najlepsze mody do GTA IV - poradnik krok po kroku jak poprawić grafikę

Zestaw modów do GTA IV zmieni produkcję Rockstara nie do poznania. W poradniku krok po kroku pokazujemy jak poprawić grafikę, tak by umilić oczekiwanie na GTA V na PC.

Od premiery czwartej odsłony kultowej serii minęło już blisko 6 lat, a mimo to, gra wizualnie wcale zbyt mocno nie odstaje od współczesnych tytułów. Dla tych, dla których to jednak za mało, przygotowaliśmy listę modyfikacji, które upiększą Liberty City do granic możliwości.

Po naszej zabawie z modyfikacjami do GTA IV udało nam się osiągnąć taki właśnie rezultat.

W momencie, w którym studio Rockstar ogłosiło, że długo wyczekiwane GTA V zawita jedynie na konsolach, zbiorowy lament fanów grających na pecetach, trwał przez dobrych kilka tygodni. Choć podobno nadzieja umiera ostatnia i „piątka” być może jeszcze zagości na tradycyjnych komputerach, nawet najbardziej zagorzali zwolennicy gangsterskiej sagi, nie chcą bezczynnie siedzieć i jedynie wypatrywać na horyzoncie dobrej nowiny. I na szczęście nie muszą. Już w kilka dni po premierze GTA IV, co zdolniejsi gracze wzięli na warsztat dostępne pliki i zaczęli je modyfikować tak mocno, iż w niektórych przypadkach, efekt końcowy nawet dziś potrafi przyprawić o zawrót głowy. A od tego czasu minęło już przecież trochę czasu.

O najciekawszych nakładkach, rozbudowujących i mocno usprawniających GTA IV, pisaliśmy już jakiś czas temu, poniższy materiał jest jednak poświęcony całkowicie odrębnej kwestii. Choć pozostajemy w sferze modów, tym razem skupimy się na tym, aby nadać poczciwej „czwórce” odrobiny wizualnej werwy i graficznego polotu, którego nie powstydziłyby się nawet produkcje tworzone specjalnie z myślą o ósmej generacji konsol. To co, zaczynamy?

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Mody do GTA 5 – niezłe modyfikacje do Grand Theft Auto V
Mody do GTA 5 – niezłe modyfikacje do Grand Theft Auto V

Granie po drugiej stronie barykady prawa, ulepszona grafika... i kierowanie pociągiem - GTAV doczekało się wielu ciekawych modyfikacji, a kilkanaście z najciekawszych znajdziecie tutaj.