Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Jade Empire: Edycja Specjalna PC

Jade Empire: Special Edition

Wyprodukowana przez twórców serii Baldur’s Gate i Neverwinter Nights gra RPG z silnymi motywami wschodnich sztuk walki.

RPG, fantasy, RPG akcji, TPP.

Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78857Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78856Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78855Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78854Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78853Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78852Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78851Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78850Jade Empire: Edycja Specjalna - screen - 2007-02-07 - 78849

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Jade Empire: Edycja Specjalna | PC

27lutego2007

8marca2007

premiera PL

PC Windows
Okładka Jade Empire: Special Edition (PC)
Jade Empire: Special Edition

Jade Empire to łączące klimaty orientalne ze światem fantasy, trzecioosobowe RPG akcji na platformę PC, iOS itd.. Za powstanie gry odpowiadają deweloperzy ze słynnego studia BioWare – twórcy takich gier jak saga Baldur’s Gate, Neverwinter Nights czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Tytuł zadebiutował wiosną 2005 roku na konsolach firmy Microsoft, a dwa lata później w nieco rozszerzonej wersji został przeniesiony na popularne pecety. Po blisko dekadzie od swojej premiery Jade Empire: Edycja Specjalna doczekała się również konwersji na urządzenia mobilne.

Fabuła

Akcja gry osadzona została w krainie przypominającej starożytne Chiny, lecz wzbogaconej silnymi elementami fantasy, dzięki czemu magia i mityczne stworzenia są tutaj na porządku dziennym. Podczas zabawy wcielamy się w postać jednego z adeptów szkoły sztuk walki, prowadzonej przez legendarnego Mistrza Li w niewielkiej wiosce Dwie Rzeki. Tam pod nadzorem Mistrza musi on (lub ona) dokonać wyboru własnego stylu walki, a następnie przejść intensywny trening ciała i ducha, aby rozwinąć go do perfekcji. Niedługo po tym, jak protagonista kończy szkolenie, wioska zostaje zaatakowana przez nieznanych sprawców, a sam Mistrz Li – porwany. Jak łatwo się domyśleć, odnalezienie i uratowanie mentora stanowi jedynie wstęp do większej przygody.

Mechanika

Pod względem systemu rozgrywki, wydany na platformie PC, iOS itd. Jade Empire łączy klasyczne RPG z mechanikami zaczerpniętymi z innych gatunków. Przystępując do zabawy, wybieramy jedną z kilku gotowych postaci, różniących się wyglądem i umiejętnościami – szybkością, siłą oraz stylem walki. Podążając za głównym wątkiem fabularnym przemierzamy świat i wykonujemy szereg zróżnicowanych zadań głównych i pobocznych, wymagających np. odnalezienia potężnego artefaktu czy pokonania wyjątkowo silnego przeciwnika, zagrażającego mieszkańcom okolicznych wiosek. W miarę rozwoju akcji, kontrolowana postać rozwija się i nabywa coraz to nowsze umiejętności, dzięki czemu jest zdolna stawiać czoła trudniejszym wyzwaniom. Nie bez znaczenia dla przebiegu akcji jest także sposób prowadzenia dialogów, w którym często musimy wybierać pomiędzy ścieżką altruizmu i egoizmu.

Pod względem modelu walki Jade Empire dość wyraźnie odbiega od wczesnych dokonań studia BioWare, zbliżając się raczej do rozwiązań znanych ze Star Wars: Knights of the Old Republic. Mocno zręcznościowe starcia toczone są tu bowiem w czasie rzeczywistym, a każdy ze stylów oferuje nieco inne uderzenia, bloki oraz ciosy specjalne. Podczas potyczek z przeciwnikami protagonista może łączyć ataki w rozbudowane kombinacje, wspomagać się bronią białą, a także systemem czarów opartym na energii Chi. Ciekawym rozwiązaniem jest też tryb Focus, spowalniający akcję na wzór słynnego bullet-time’u z serii Max Payne, jak również możliwość transformacji bohatera w odpowiadającą jego charakterowi bestię.

W porównaniu do pierwotnej, konsolowej wersji gry, Jade Empire: Edycja Specjalna wprowadza do rozgrywki nowych przeciwników i niedostępne w oryginale style walki. Twórcy poprawili sztuczną inteligencję postaci, lepiej zbalansowali poszczególne poziomy trudności i zmodyfikowali nieco interfejs użytkownika.

Kwestie techniczne

Gra Jade Empire działa w oparciu o mocno zmodyfikowany silnik Star Wars: Knights of the Old Republic, oferujący atrakcyjną, w pełni trójwymiarową oprawę graficzną. Zarówno świat gry, jak i modele postaci odznaczają się wysoką jakością tekstur i detali, a klimat całości potęgują zaawansowane efekty wizualne oraz system światła i cieni. Na wyróżnienie zasługuje też dopracowana warstwa dźwiękowa, wraz z wieloma godzinami profesjonalnie zrealizowanych sekwencji dialogowych.

W porównaniu do konsolowego pierwowzoru, pecetowa Edycja Specjalna oferuje grafikę w wyższej rozdzielczości, nowe efekty specjalne oraz zmodyfikowany system sterowania. Bazująca na niej wersja mobilna również stoi na bardzo wysokim poziomie, a to dzięki wysokiej rozdzielczości wszystkich trójwymiarowych elementów (choć nieco gorzej prezentują się tu niezmienione scenki przerywnikowe). Na potrzeby gry opracowano też dotykowy model sterowania, wprowadzono obsługę mobilnych kontrolerów gier, system osiągnięć oraz opcję zapisu stanu gry w chmurze.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 7.885 / 10 na podstawie 3087 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 5.8 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Jade Empire: Edycja Specjalna

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Jade Empire: Special Edition

Rekomendowane: Pentium IV 1,8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki GeForce 6200 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows XP SP1

Jade Empire: Edycja Specjalna - recenzja gry

Recenzja 8 marca 2007, 13:48

Niestety, w przeciwieństwie do większości klasycznych gier gatunku, w Jade Empire mamy „gotowych”, odgórnie zdefiniowanych bohaterów. Ma to swoje dobre i złe strony – takie rozwiązanie od lat stosują twórcy ze wschodniej półkuli, co skutkuje bardziej kontekstowymi zadaniami i często niezwykle bogatą linią fabularną. Płacimy za to bardziej linearną strukturą samej przygody i, co za tym idzie, spłyconym poczuciem swobody. Do wyboru mamy kilka klas postaci, z których każda reprezentuje inne zdolności i predyspozycje. Jeśli przyjąć wykładnię gier fabularnych to odpowiednikiem złodzieja jest klasa szybki, wojownika – silny, a czarodzieja – magia. RPG-owym purystom może też przeszkadzać ograniczenie cech postaci do tych zupełnie podstawowych, graficznie wyrażonych w postaci różnokolorowych pasków u góry ekranu. Mamy więc czerwoną linię żywotności, niebieską chi i żółtą skupienia.

Komentarze Czytelników (340)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.08.2012 19:48
odpowiedz
Isztar81
30
Centurion

Dla mnie również super gierka miło się grało i czekam na dwójkę

07.05.2013 13:24
😊
odpowiedz
PaulinaKlaudia
31
Pretorianin

Przepiękna gra, grafika, a przede wszystkim fabuła jest po prostu genialna! Można by na jej postawie nakręcić film. Aż do ostatniego momentu przygoda w tej grze nie wiemy jak się potoczy, a szczególnym zaskoczeniem jest kiedy dowiadujemy się kim jest mistrz Li i jakie ma zamiary wobec naszego bohatera. Zakończenie też świetne. Jak dla mnie to jedna z najlepszych gier RPG.

20.07.2013 19:26
👎
odpowiedz
Muad Dib
19
Chorąży
4.0

Nuda jak flaki z olejem. Nie da się zrobić pięciu kroków, bez wstawki dialogowej, których poziom jest kierowany chyba do 5 letnich odbiorców. Flagowy system walik który nastręcza wielu problemów, np. po jednokrotnym kliknięciu postać wykonuje szereg ruchów i nie da się nic zrobić nim animacja się nie zakończy, jednym słowem dostajemy wtedy po mordzie. No i oczywiście tradycyjnie jak to we wszystkich grach BioWare nie da się skakać. W grze w której jesteśmy hiper mistrzem kung-fu nie da się skakać !!!!!!. Może w ME albo DA dało się to przełknąć, ale tutaj. Wyobraźcie sobie, film z Jet lee, w którym ani razu nie zrobiono wyskoku. W Jade Empire powinni byli zrobić styl walki o nazwie "Przyklejony do podłoża". Jak dla mnie totalny nie wypał. Totalny!!!!.

23.08.2013 09:18
odpowiedz
Dean13
6
Legionista

Mój boże, ale ocena widać, że nie umiecie się bawić przy grze. Ta gra jest świetna, ale ma też swoje wady, które jednak zasłania świetna fabuła, system walki i dość ładna grafika. Ci co dali taką niską ocenę mogę się założyć, że nawet 2 h nie zagrali.

11.10.2013 23:22
odpowiedz
alistair80
46
Chorąży

Styl walki "przyklejony do podłoża"? Może mam sklerozę, ale to jedna z niewielu gier, gdzie można robić salta przez przeciwnika, żeby uderzyć go od tyłu. Pierwsze słyszę, że nie można skakać.

11.10.2013 23:58
odpowiedz
kzwwdo
74
Generał

A po cholerę tobie skakać w tej grze?

11.01.2014 22:30
odpowiedz
beowulf117
58
Dragonslayer
10

szkoda.szkoda że nie doczekała się sequelu.

11.01.2014 22:45
odpowiedz
Irek22
88
Grzeczny już byłem
9.5

Po KotORze I moja ulubiona gra BioWare.
Generalnie dałbym coś pomiędzy 9,5/10 (KotOR I) a 9/10 (BG II), no ale ponieważ nie ma możliwości wystawienia takiej oceny, to - ze względu na mało eksploatowane w szeroko rozumianych RPGach klimaty - dam...

08.02.2014 02:03
😉
odpowiedz
Michiq
80
Pretorianin

BioWare jak zwykle idzie swoją ścieżką budowania RPG-ów z klocków,ale zawsze umieszcza tam ciekawą historię i ciekawie zaprojektowane walki.

20.12.2014 10:05
odpowiedz
Mniszek21
7
Legionista
9.0

Super gra ! Przeszedłem chyba z 10 razy i zawsze odkrywam coś nowego... Niekiedy odkrywam nawet
nowych towarzyszy a niektóre questy po prostu są wybitne.

Plusy:
-Postacie i ich charaktery, głównie chodzi o towarzyszy i 1-planowe postacie
ale wśród 2 i 3 planowych też jest kilka ciekawszych osób.
-Fabuła z wieloma zaskoczeniami i smaczkami.
-Wiele różnych zakończeń... Nie tylko samej postaci bo poznajemy również losy innych bohaterów.
-Ścieżki charakteru i od groma stylów walki.
-Brak liniowośći, każde zadanie możesz rozwiązać na 3-4 sposoby.

Minusy:
-Dość sporo błędów choć wiele z nich nie przeszkodzi nam w rozgrywce.
-Nieprzydatni w walce towarzysze.
-Po jakimś czasie fabuła lekko przewidywalna.
-Fajnie by było gdyby w grze było kilka wdzianek (Np. Dla zabójców lotosu, do których przez chwilkę należymy)

09.10.2015 14:50
odpowiedz
Przemox24
3
Junior
10

fajna bardzo gra dużo godzin w nią grałem :)

02.12.2015 11:56
odpowiedz
bartii93
11
Legionista

Za darmo na origin ;)

03.12.2015 00:09
odpowiedz
4 odpowiedzi
3dD1e
104
Zuo market

Da się jakoś zaradzić lagom na win 8.1? Gra młoda nie jest, ale starsze potrafią lepiej działać. Na razie eksperymentowałem z rozdzielczością, wyłączyłem efekty graficzne i zmieniałem zgodność.

03.12.2015 16:35
1
odpowiedz
draiver20
26
Chorąży
9.5

Jedna z moich ulubionych gier .

16.01.2016 18:31
odpowiedz
yarocorpse
46
Centurion
5.0

Wytrzymałem 10 dłuuugich godzin i stwierdziłem, że szkoda czasu na więcej. Bajka dla dzieci spod znaku "mortal kombat".

01.02.2016 03:30
odpowiedz
I3lackHole
15
Legionista
10

Jade Empire to jeden z najlepszych filmów w które grałem. Nie przepadam za "interaktywnymi filmami", co to grą chcą się nazywać, w tym przypadku jednak świetny jest i film i sama gra. Myślałem że to "gra karate" a tymczasem to "gra o karate", z całą zawartością świata i jego brutalności, intryg, lojalności, posłuszeństwa wierności i zdrady, ale chyba nader wszystko pokazująca siłę pokory. Nie kojarzę gry który by aż tak przenosiła gracza w swój świat. Niesamowite sa zadania, które często zaczynają się niewinnie a wychodzi z nich zwykle co najmniej krótkie opowiadanie. JE ma masę dialogów i wiele, na prawdę wiele różnych odpowiedzi dają inne rozwiązania, stąd często robiłem save tylko by zobaczyć różnicę. Do tego nasza kompania, która wcale niekoniecznie jest zgodna a i dogryzać sobie lubi. Combosy jako style walki także są ciekawym pomysłem. Brak realnego ekwipunku poza amuletem w sumie nie drażni, gra i tak przenosi w swój świat który sie akceptuje jakim jest. Niewiarygodne co zostaje po grze to ogrom wspomnień (jak w najlepszych filmach).
Plusy:
- doskonały multiwątkowy film (świetny scenariusz na prawdę)
- niemal brak prostackich zadań, w za większością "coś" się kryje co jest absolutnie niebywałe
- mnogość opcji jak potoczą się relacje z naszą paczką oraz innymi postaciami
- bardzo dobre animacje w różnych scenkach, podobnie jak z dialogami - widać że robili to ludzie którzy dali serce przy tworzeniu tej gry
- cała masa wątków traktujących o kulturze, władzy a także zwykłych problemach ludzi i wierzeniach oraz możliwość wyboru tego jakimi chcemy być w iście doskonałym skondensowanym (jak dobry komiks) wydaniu, co często daje do myślenia, bo choć w życiu ludzie często trzymają się swoich "ścieżek", to jednak często też wcale nie dlatego że przemyślą inne opcje, JE w pewien sposób uczy świadomości swoich zachowań.
- nieodzowne wrażenie że jesteśmy w grze i zapominamy o całym świecie
- bardzo dobra muzyka, pomimo iż żadna nie wpada w ucho.
- jakby pomyśleć to zawsze coś na plus by się znalazło, choćby wcześniej wymieniłoby się "wszystko". Gra jest dziełem bez wątpienia i bez wątpienia jedną z najlepszych gier jakie ujrzały światło dzienne i mówi to ktoś kto zwykle woli dobrą rozgrywkę niż fabułę.

Minusy 1
- niekoniecznie najlepsze dźwięki/odgłosy
- często dość przeciętne lokacje (nie to co w np Dark Messiah of Might and Magic)
- graficznie w tamtych latach bywało dużo lepiej
Te minusy jednak zupełnie nie przeszkadzają w grze ani jej nie psują, całość gry i tak tworzy harmonię która przysłania te niedociągnięcia.

Minusy 2
- sporadyczne bugi w trakcie walki (np paraliż podczas skoku może trwać niewspółmiernie długo
- na początku gry (Dwie Rzeki) trochę za mało możliwości do ćwiczeń walki, co u mnie spowodowało irytację.

Ciekawe jak to gra która myślałem że będzie gradobiciem bardziej w stylu Batman:AA bo tego oczekiwałem i na to miałem ochotę okazała się czymś czego nie zapomnę i mam nadzieję że kiedyś wrócę.

post wyedytowany przez I3lackHole 2016-02-01 03:34:17
26.02.2016 18:26
odpowiedz
1 odpowiedź
BracoForOne
8
Konsul
2.5

Fuuuj gra jak kotlety

27.05.2016 15:15
odpowiedz
Rzadal
3
Legionista
6.0

Pograłem trochę, w końcu była już tak nudna że więcej jej nie odpaliłem, było to dawno temu więc nie pamiętam dobrze. Daje taką nie pewną 6

20.06.2016 18:40
odpowiedz
DonWojtasI
1
Legionista

Fajny system walki na zasadzie papier-kamień-nożyce. Ciekawy wschodni klimat z równie ciekawą fabułą. Grafika jak na te lata świetna, nawet teraz nie kłuje mnie w oczy. Jedyne co może przeszkadzać, to zamknięte lokacje i związane z tym ładowanie.

27.07.2016 21:52
2
odpowiedz
TradexMaker
23
Konsul

Pisałem na temat tej gry ponad dziesięć minut i zamiast kliknąć "DODAJ SWÓJ KOMENTARZ" na czerwonym tle to kliknąłem w ten na niebieskim tle i tym magicznym sposobem wszystko poszło się je*ać, ciekawe po co obok siebie są dwa przyciski z czego jeden jest nieużyteczny.

28.07.2016 22:21
1
odpowiedz
Ahtek84
21
Centurion
8.5

Coż wiele osób jak nie duża większość grała w Star Wars KOTR czyli budowanie postaci na dobrych czy złych uczynkach poprzez rozmowy,pomaganie ludzią itp. Tutaj troche nietypowe połączenie bijatyka efektowna dla narwanych i namolne rozmowy na 4 godziny gry może max 20 minut walki i drugie 20 minut podróżowanie a cała reszta to dialogi aż do bulu za dużo .Mimo to gra bardzo dobra tylko dla opanowanych Angielska wersja wogóle by niemiała sęsu chyba że ktoś jest na maxa biegły,Duży plus za Postacie kilka godzin zaczynałem niemogłem się zdecydować którą postacią będe jechać do końca :-) Polecam lecz dla wybranego grona bo narwani dadzą 4 a ci co lubią ten gatunek dużo więcej

18.11.2016 22:58
odpowiedz
PaulinaKlaudia
31
Pretorianin

Cudna gra. Niestety nigdy więcej już w nią nie zagram... mam Windowsa 7, bo wymieniłam komp na nowy. :(

20.12.2016 01:03
odpowiedz
PaulinaKlaudia
31
Pretorianin

Hm, działa, ale trzeba wyłączyć AVG, bo tak, to wyskakuje komunikat "ogólna detekcja behawioralna" i traktuje grę jako wirusa (bo system wariuje, ponieważ za stara gra do Windowsa 7). A gdy się skanuje płytę antywirusem, to żadnego wirusa nie wykrywa (podobnie jak w Thief 3). Tamtą też AVG wywalał - wystarczyło dodać wyjątek albo wyłączyć AVG, i gry chodzą.

10.01.2017 03:52
odpowiedz
PaulinaKlaudia
31
Pretorianin

Ta, tylko co z tego, jak przy uruchomieniu już od razu w programie konfiguracyjnym wyskakuje hasło: "Jade Empire Configuration Utility przestał działać."
Eh, nie pomogła nawet instalacja Directa 9.0 c.
Co ciekawe, gra chodzi na Windows 8.1 (na laptopie), a na komputerze stacjonarnym z Windows 7 nie chodzi... dziwne.

10.01.2017 04:31
odpowiedz
2 odpowiedzi
PaulinaKlaudia
31
Pretorianin

Jedyne, co mogłam zrobić, to pogrzebać w folderze instalacyjnym, wejść w D:/Jade Empire, wyszukać folder JadeEmpire, i jakoś zadziałała. Ale czemu nie uruchamia się z pulpitu, tylko wyskakuje hasło, że: "Program przestał działać", tylko trzeba jakieś cuda niewidy robić, żeby ją uruchomić, to tego już nie wiem.

A na Windows 8.1 na laptopie działa normalnie z pulpitu (klikam na ikonkę, uruchamia się program konfiguracyjny, a potem gra), natomiast na komputerze stacjonarnym na Windows 7 z pulpitu się nie uruchomi, trzeba grzebać tam, gdzie jest zainstalowana, a i tak nie może to być folder JadeEmpireConfig czy JadeEmpireLauncher, tylko folder JadeEmpire, w sumie nie odpowiadający za uruchomienie gry. Dziwna sprawa. Albo gra za stara pod nowe systemy, albo mój system Windows 7 jakiś skopany - być może brak service packów, bo mam tylko Service Pack 1? No ale do pirata Service Packa 2 się nie wgra. Sama już nie wiem.
Sorki za spam, ale nie mogłam zedytować komentarza (nie mam premium i czas edycji się skończył), więc piszę w nowym wątku to.
Zabieram się więc za ponowne przejście gry, no jakoś chodzi. Zobaczymy, czy znowu po paru dniach nie przestanie działać jak Far Cry... eh, te nowsze systemy.

post wyedytowany przez PaulinaKlaudia 2017-01-10 04:38:36
15.02.2017 00:00
👍
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator
7.5

Jade Empire to dla mnie taki KotOR w klimatach Dalekiego Wschodu. Nie bez kozery porównuję oba tytuły, gdyż są do siebie łudząco podobne. Powstawały w mniej więcej w tym samym okresie, na tym samym silniku, więc jest sporo wspólnych elementów składowych. Jak przystało na BioWare mamy takiego drużynowego erpega w niezbyt rozległych mapach, z towarzyszami, romansami. Ba, nawet jest powietrzny środek transportu. Choć w porównaniu do Star Warsów od BioWare jest nieco zubożony jeśli chodzi o erpegową mechanikę, brak jest chociażby ekwipunku. Mamy jedynie amulety, a bronie pełnią rolę stylów walki. Towarzysze są całkiem ciekawi, choć nie ma zbyt wielu sytuacji by można się było bardziej z nimi zżyć. Romanse niby jakieś są, ale się niespecjalnie na nich skupiałem. W końcu priorytetem jest ratowanie świata, a nie jakieś sercowe rozterki. System walki jest trochę quasi-zręcznościowy, choć ogólnie polega na zaklikiwaniu przeciwników na śmierć. Stylów jest sporo, każdy z nich możemy rozwijać i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W dużej części poziom trudności pojedynków nie jest zbyt wygórowany, ale zdarzają się frustrujące pojedynki. Fabuła jest ok, miejscami intryguje, zaskakuje, ale nie jest to nic zbyt odkrywczego.

15.02.2017 10:30
odpowiedz
1 odpowiedź
futureman16
24
Generał

Nie jestem na PC więc zapytam na jakiej platformie (origin steam itd) można to dostać? Myślę spróbować bo ominela mnie ta gra a gry bioware zawsze mi sie podobały?

08.03.2017 22:30
odpowiedz
1 odpowiedź
mastarops
66
Konsul
7.0

Jeśli grałeś w KOTOR i myślałeś sobie - "fajna gierka szkoda tylko, że dzieje się w kosmosie a nie w fantasy-chinach 2000 lat temu" - to jest to gra dla Ciebie. Typowy Bioware: ciekawa historia, tragedia/kataklizm, zbierasz drużynę (i rozwiązujesz problemy towarzyszy), dobro i zło itp./itd. Gra nawet fajna. Walka słaba - strasznie toporne karate (nawet 10 lat temu szału nie było). Na pewno lepsza od DA: Inkwizycji. Na plus, że spokojnie można się zmieścić w kilkunastu godzinach gry nie spiesząc się - co jak na Bioware jest dobrym wynikiem.

26.02.2018 21:29
👍
odpowiedz
Subversive
25
Centurion
8.0

Gra strasznie niedoceniona i zapomniana. Szkoda. Ciekawa fabuła, poprowadzona tak, że ciągle przedłużasz grę żeby zobaczyć co będzie dalej. Miła dla ucha muzyka, ciekawe postacie, a grafika jak na możliwości silnika KoToR całkiem porządna. Do tego kung-fu nie wymagało umiejętności obsługi klawiatury porównywalnej z umiejętnościami pianistów na konkursie chopinowskim... Wystarczyła myszka ;-)

12.07.2018 22:29
odpowiedz
3 odpowiedzi
futureman16
24
Generał

Ruszy to na Windows 10?

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze