Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Assassin's Creed Rebellion iOS

Gra strategiczna z elementami RPG, w której prowadzimy do boju własnoręcznie skomponowaną drużynę Asasynów. Naszym zadaniem jest nie tylko posyłanie zabójców na kolejne misje, lecz także rozbudowa fortecy (będącej ich bazą wypadową) oraz zaopatrywanie naszych podopiecznych w coraz potężniejszy ekwipunek. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play.

Strategiczne, elementy RPG, historyczne, zagraj za darmo.

Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353576Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353575Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353574Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353573Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353572Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353571Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353570Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353569Assassin's Creed Rebellion - screen - 2017-08-24 - 353568

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Assassin's Creed Rebellion | iOS

listopad2018

Apple iOS
Okładka Assassin's Creed Rebellion (iOS)
Assassin's Creed Rebellion

Assassin's Creed Rebellion jest grą strategiczną z elementami RPG, opracowaną przez kanadyjski zespół Behaviour Interactive Studio we współpracy z firmą Ubisoft. Produkcja powstała z myślą o platformach mobilnych (na ich liście pojawia się Apple iOS), a jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Akcja Assassin's Creed Rebellion toczy się w piętnastowiecznej Hiszpanii. Tytułowi Asasyni stają do walki z Inkwizycją – bractwo jest reprezentowane przez ponad czterdzieści postaci; mowa nie tylko o bohaterach znanych z gier (Ezio, Shao Jun, Machiavelli) i filmów (Aguilar), lecz także o dwudziestu zupełnie nowych osobach.

Mechanika

Sednem rozgrywki w Assassin’s Creed Rebellion jest zarządzanie fortecą – zdobywając kolejne poziomy, rozbudowujemy ją o nowe pomieszczenia oraz zaopatrujemy w świeże wyposażenie. Twierdza jest bazą wypadową dla naszych podopiecznych, z której wyruszają oni na kolejne misje w maksymalnie trzyosobowych zespołach.

Zlecenia podzielono na cztery rodzaje – podczas gdy zadania typu Story i Legacy pozwalają zdobyć fragmenty DNA niezbędne do odblokowania kolejnych Asasynów, misje typu Standard gwarantują dostęp do surowców (służących do ulepszania poszczególnych jednostek), natomiast zlecenia z kategorii Loot zapewniają materiały niezbędne do tworzenia coraz potężniejszego ekwipunku w oparciu o rozbudowany system craftingu. Warto pamiętać, że realizacja konkretnego celu wiąże się tutaj z koniecznością posłania do boju bohatera obdarzonego określonymi zdolnościami – wygląd skomponowanej przez nas drużyny zabójców determinuje zatem przebieg rozgrywki.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna Assassin’s Creed Rebellion na platformie Apple iOS prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Produkcja wyróżnia się na tle pozostałych gier z serii za sprawą oryginalnej, kreskówkowej stylistyki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Gry podobne do Assassin's Creed Rebellion

Wymagania wiekowe Assassin's Creed Rebellion

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Graliśmy w Assassin’s Creed Rebellion – nadchodzi kieszonkowy zabójca

Przed premierą 17 lipca 2017, 16:15

O Assassin’s Creed Rebellion można mówić długo – to gra z pozoru prosta, ale gdy się wejdzie w nią mocniej, odkrywa spore pokłady głębi. Misje dzielą się na kilka rodzajów, a po zaliczeniu pierwszego z regionów Hiszpanii odblokowujemy następne. Asasyni, zgodnie z tradycją mobilnych gier kolekcjonerskich, występują w postaci zwykłych i rzadkich; mają też zdolności przydatne w bazie – np. umiejętność craftingu, który przyspiesza wykonywanie przedmiotów. Dla każdego, kto testował tego typu mobilne produkcje, nie będzie to nic nowego. Pozostałych śpieszę uspokoić, że gra jest przystępna – całkiem sprawnie wprowadza w kolejne mechanizmy zabawy, lepiej od takich pozycji jak Star Wars: Galaxy of Heroes czy DC Legends.

14 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

CloverX

krzychupolak18

Patrikko14

AleX One

Gorn221

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz