Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Assassin's Creed Rebellion
Assassin's Creed Rebellion
Assassin's Creed Rebellion Game Box

Najciekawsze materiały do: Assassin's Creed Rebellion

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry
Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

poradnik do gry3 grudnia 2018

Poradnik do Assassin's Creed Rebellion to porady i tipsy do mobilnej odsłony sławnej serii. Poradnik przeznaczony jest dla początkujących, a porady na start pomogą rozbudowywać bazę, tworzyć drużynę czy wytwarzać bronie i zbroje.

Recenzja gry Assassin’s Creed: Rebellion – mój drogi asasynie
Recenzja gry Assassin’s Creed: Rebellion – mój drogi asasynie

recenzja gry11 grudnia 2018

Światowa premiera 21 listopada 2018. Rebellion to niezwykła gratka dla oddanych fanów serii Assassin’s Creed… nie stroniących od gier pokroju Fallout: Shelter... którym podobają się awatary z Xboxa… i nie przeszkadza im masa grindu... który można przyspieszyć płacąc.

Premiera Assassin's Creed Rebellion
Premiera Assassin's Creed Rebellion

wiadomość21 listopada 2018

Dziś oficjalnie debiutuje Assassin's Creed Rebellion, czyli poboczna odsłona popularnego cyklu firmy Ubisoft przeznaczona na urządzenia mobilne. Tytuł dystrybuowany jest w modelu free-to-play.

Mobilne Assassin’s Creed Rebellion ukaże się w listopadzie
Mobilne Assassin’s Creed Rebellion ukaże się w listopadzie

wiadomość11 października 2018

Firma Ubisoft poinformowała, że oficjalna premiera Assassin’s Creed Rebellion – hybrydy strategii i RPG-a autorstwa kanadyjskiego dewelopera Behaviour Interactive Studio – odbędzie się 21 listopada.

Zapowiedziano Assassin’s Creed: Rebellion – darmową grę strategiczną z elementami RPG
Zapowiedziano Assassin’s Creed: Rebellion – darmową grę strategiczną z elementami RPG

wiadomość27 czerwca 2017

Miłośnicy serii Assassin’s Creed nie będą w tym roku narzekać na nudę. Oprócz zbliżającego się wielkimi krokami Origins, zagrają w jeszcze jedną produkcję osadzoną w tym uniwersum – mowa o mobilnym Assassin’s Creed: Rebellion od studia Behaviour Interactive (twórców Dead by Daylight).

Rzym czy Tokio – gdzie udamy się w Assassin's Creed 2020?
Rzym czy Tokio – gdzie udamy się w Assassin's Creed 2020?

artykuł1 lutego 2019

W tym roku nie będzie nowego asasyna. Dla jednych informacja ta jest skrytobójczym ciosem, gdy drudzy wzruszają jedynie ramionami. Jeszcze inni próbują zająć sobie czas spekulacjami na temat miejsca akcji kolejnej odsłony i my dołączymy do tych ostatnich.

AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.06.2017 16:10
1
Szataneiro
5
Legionista
8.0

Spoglądając na okładkę się załamałem.. Klocki lego i Assassin's Creed? Czytając troszkę o grze spojrzałem na nią z innej perspektywy. Powstaje swojska gra, w którą musimy grać, aby przetrwać. Lootowanie terenów i przeróżne misje dla naszych wojowników brzmią ciekawie, zobaczymy jak zostanie to wykonane. Gra napewno podłapie popularność, poprzez system rozwijania swojej fortecy. Czyżby kolejna podobizna androidowego "Clash of Clans"?

30.10.2017 15:19
odpowiedz
Audiofunky1
8
Junior
9.0

Pograłem trochę w tą gierkę, są dostępne pliki .apk w necie. Gra jest całkiem spoko, tylko ma jeden ogromny minus jak to gry mobilne.. mikropłatności bardzo nachalne, gra wręcz zmusza do płacenia..

25.11.2018 16:03
odpowiedz
yomitsukuni
97
Pretorianin
0.0

No więc tak – nachalne mikropłatności. Co prawda nie trzeba niczego kupować, ale bez tego szykujcie się na dziesiątki godzin grindowania za fragmentami DNA do awansowania asasynów, bo bez tego nie wyruszycie na misie. No, może wyruszycie, ale raczej macie niewielkie szanse powodzenia. Najgorsze jest jednak to, że po jakichś sześciu godzinach grania gra ni z gruchy, ni z Pietruchy bez żadnego powodu się zwiesiła. Wyłączenie i ponowne uruchomienie skutkowało wyłącznie wyświetleniem komunikatu, że znaleziono istniejący zapis w chmurze, a po kliknięciu „OK” komunikat wisiał przez 40 minut i nic więcej. Po kilkunastu godzinach przeinstalowałem grę, z której usunęło mi wszystkie save’y, czyli sześć godzin grindowania. Nie polecam – nie dość, że masa grindu, to jeszcze ryzyko wywalenia save’ów.