Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Assassin's Creed Rebellion

To strona z ocenami gry Assassin's Creed Rebellion. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.06.2017 16:10
Szataneiro
1
Szataneiro
10
Legionista
8.0

Spoglądając na okładkę się załamałem.. Klocki lego i Assassin's Creed? Czytając troszkę o grze spojrzałem na nią z innej perspektywy. Powstaje swojska gra, w którą musimy grać, aby przetrwać. Lootowanie terenów i przeróżne misje dla naszych wojowników brzmią ciekawie, zobaczymy jak zostanie to wykonane. Gra napewno podłapie popularność, poprzez system rozwijania swojej fortecy. Czyżby kolejna podobizna androidowego "Clash of Clans"?

30.10.2017 15:19
odpowiedz
Audiofunky1
10
Legionista
9.0

Pograłem trochę w tą gierkę, są dostępne pliki .apk w necie. Gra jest całkiem spoko, tylko ma jeden ogromny minus jak to gry mobilne.. mikropłatności bardzo nachalne, gra wręcz zmusza do płacenia..

25.11.2018 16:03
yomitsukuni
odpowiedz
yomitsukuni
106
Konsul
0.0

No więc tak – nachalne mikropłatności. Co prawda nie trzeba niczego kupować, ale bez tego szykujcie się na dziesiątki godzin grindowania za fragmentami DNA do awansowania asasynów, bo bez tego nie wyruszycie na misie. No, może wyruszycie, ale raczej macie niewielkie szanse powodzenia. Najgorsze jest jednak to, że po jakichś sześciu godzinach grania gra ni z gruchy, ni z Pietruchy bez żadnego powodu się zwiesiła. Wyłączenie i ponowne uruchomienie skutkowało wyłącznie wyświetleniem komunikatu, że znaleziono istniejący zapis w chmurze, a po kliknięciu „OK” komunikat wisiał przez 40 minut i nic więcej. Po kilkunastu godzinach przeinstalowałem grę, z której usunęło mi wszystkie save’y, czyli sześć godzin grindowania. Nie polecam – nie dość, że masa grindu, to jeszcze ryzyko wywalenia save’ów.