Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Card Wars Kingdom Android

Gra karciana, w której występują m.in. postacie z serialu animowanego Adventure Time, znanego w naszym kraju pod nazwą Pora na przygodę! Podczas zabawy zbieramy rozmaite karty, które wykorzystujemy w trakcie starć z przeciwnikami sterowanymi przez SI oraz z innymi graczami.

Strategiczne, zagraj za darmo, seriale animowane, karciane.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Card Wars Kingdom | AND

13lipca2016

13lipca2016

Google Play

Android
Okładka Card Wars Kingdom (AND)
Card Wars Kingdom

Card Wars Kingdom na platformę Android to darmowa produkcja przygotowana przez firmę Cartoon Network, czyli jedną z najważniejszych stacji telewizyjnych z programami dla młodszych i starszych dzieci. W grze pojawiają się rozmaite postacie wykreowane na potrzeby seriali emitowanych na kanale Cartoon Network, a najwięcej z nich pochodzi z popularnego cyklu Adventure Time, znanego w naszym kraju pod nazwą Pora na przygodę!

Mechanika

Jest to gra karciana, w której walczymy o tytuł mistrza Card Wars. W praktyce sprowadza się to – podobnie zresztą jak w innych tego typu produkcjach – do kolekcjonowania kart reprezentujących rozmaite stwory (m.in. Husker Knight, Cool Dog czy Pig) i zdolności, które wykorzystujemy w walce z przeciwnikami sterowanymi przez SI oraz z innymi osobami. Samo zbieranie to jednak nie wszystko, gdyż by odnosić sukcesy w potyczkach z silniejszymi przeciwnikami, musimy dysponować lepszymi kartami. Te zdobywamy np. poprzez łączenie już posiadanych stworów w specjalnym laboratorium. Nie bez znaczenia są również poszczególni bohaterowie, wśród których znajduje się chociażby Finn, Jake, BMO, Królewna Balonowa, Marcelina i Królewna Grudkowego Kosmosu. Każdy z herosów dysponuje unikalnymi kartami, mającymi znaczny wpływ na rozgrywkę.

Pod względem reguł produkcja nie różni się niczym specjalnym od konkurencji. Zabawa odbywa się w systemie turowym, a podczas kolejnych kolejek staramy się używać takich kart, by jak najbardziej utrudnić życie przeciwnikowi, ewentualnie zniwelować działanie kart wyłożonych przez niego.

Tryby gry

W Card Wars Kingdom na platformę Android możemy bawić się samemu, ale największych emocji dostarcza tryb wieloosobowy, w którym walczymy z innymi osobami. Poza tym możemy także pożyczać od znajomych nowych sprzymierzeńców oraz oczywiście udostępniać im własne stwory. Dodatkowo deweloperzy zatroszczyli się o codzienne wyzwanie i misje specjalne, w których da się zdobyć rzadkie karty i łupy.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Card Wars Kingdom została utrzymana w stylu znanym z serialu animowanego Pora na przygodę!, więc miłośnicy tego obrazu z pewnością poczują się jak w domu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Card Wars Kingdom

Wymagania wiekowe Card Wars Kingdom

12+

Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji
Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji

wiadomość31 października 2016

Z okazji Halloween serwisy App Store i Google Play zostały zalane przez aktualizacje gier mobilnych związane z tym świętem. Z tej powodzi wybraliśmy dziesięć najciekawszych łatek.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz