Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Card Wars Kingdom Game Box

Card Wars Kingdom

Gra Strategiczna Cartoon Network Interactive

Data premiery gry: 13 lipca 2016

Darmowa gra karciana stworzona przez studio Cartoon Network Interactive, dostępna na urządzeniach mobilnych. Gracz bierze udział w tytułowych Card Wars, a jego zadaniem jest zdobycie tytułu mistrza. Rozgrywka koncentruje się na budowaniu własnej kolekcji kart i zdolności oraz pozyskiwaniu do niej nowych elementów, a następnie wykorzystaniu talii w walce z przeciwnikami. Poszczególne karty zdobione są wizerunkami bohaterów znanych z animowanych seriali wytwórni, a talię można udoskonalić poprzez fuzję posiadanych okazów w specjalnym laboratorium. Występujący w grze bohaterowie, wśród których znaleźli się Finn, Jake, Marcelina i Królewna Grudkowego Kosmosu, dysponują unikalnymi kartami, co pozwala na odpowiednie dostosowanie taktyki. Same pojedynki rozgrywają się w systemie turowym — starcia możemy toczyć zarówno ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję oponentami, jak i z innymi graczami. Trybowi multiplayer towarzyszy również możliwość wymiany kart pomiędzy znajomymi. Ponadto, w grze funkcjonuje system codziennych wyzwań i misji.

Więcej informacji o: Card Wars Kingdomstrategicznekarcianeseriale animowanezagraj za darmo .

Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji
Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji

wiadomość31 października 2016

Z okazji Halloween serwisy App Store i Google Play zostały zalane przez aktualizacje gier mobilnych związane z tym świętem. Z tej powodzi wybraliśmy dziesięć najciekawszych łatek.

AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz