Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Card Wars Kingdom (iOS)

Card Wars Kingdom

Darmowa gra karciana stworzona przez studio Cartoon Network Interactive, dostępna na urządzeniach mobilnych. Gracz bierze udział w tytułowych Card Wars, a jego zadaniem jest zdobycie tytułu mistrza.

Strategiczne | zagraj za darmo | seriale animowane | karciane

Okładka Card Wars Kingdom (iOS)

data premiery gry:

13lip2016

AND

14lip2016

iOS

Card Wars Kingdom na platformę AND i iOS to darmowa produkcja przygotowana przez firmę Cartoon Network, czyli jedną z najważniejszych stacji telewizyjnych z programami dla młodszych i starszych dzieci. W grze pojawiają się rozmaite postacie wykreowane na potrzeby seriali emitowanych na kanale Cartoon Network, a najwięcej z nich pochodzi z popularnego cyklu Adventure Time, znanego w naszym kraju pod nazwą Pora na przygodę!

Mechanika

Jest to gra karciana, w której walczymy o tytuł mistrza Card Wars. W praktyce sprowadza się to – podobnie zresztą jak w innych tego typu produkcjach – do kolekcjonowania kart reprezentujących rozmaite stwory (m.in. Husker Knight, Cool Dog czy Pig) i zdolności, które wykorzystujemy w walce z przeciwnikami sterowanymi przez SI oraz z innymi osobami. Samo zbieranie to jednak nie wszystko, gdyż by odnosić sukcesy w potyczkach z silniejszymi przeciwnikami, musimy dysponować lepszymi kartami. Te zdobywamy np. poprzez łączenie już posiadanych stworów w specjalnym laboratorium. Nie bez znaczenia są również poszczególni bohaterowie, wśród których znajduje się chociażby Finn, Jake, BMO, Królewna Balonowa, Marcelina i Królewna Grudkowego Kosmosu. Każdy z herosów dysponuje unikalnymi kartami, mającymi znaczny wpływ na rozgrywkę.

Pod względem reguł produkcja nie różni się niczym specjalnym od konkurencji. Zabawa odbywa się w systemie turowym, a podczas kolejnych kolejek staramy się używać takich kart, by jak najbardziej utrudnić życie przeciwnikowi, ewentualnie zniwelować działanie kart wyłożonych przez niego.

Tryby gry

W Card Wars Kingdom na platformę AND i iOS możemy bawić się samemu, ale największych emocji dostarcza tryb wieloosobowy, w którym walczymy z innymi osobami. Poza tym możemy także pożyczać od znajomych nowych sprzymierzeńców oraz oczywiście udostępniać im własne stwory. Dodatkowo deweloperzy zatroszczyli się o codzienne wyzwanie i misje specjalne, w których da się zdobyć rzadkie karty i łupy.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Card Wars Kingdom została utrzymana w stylu znanym z serialu animowanego Pora na przygodę!, więc miłośnicy tego obrazu z pewnością poczują się jak w domu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Card Wars Kingdom

Wymagania wiekowe Card Wars Kingdom

12+

Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji
Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji

wiadomość31 października 2016

Z okazji Halloween serwisy App Store i Google Play zostały zalane przez aktualizacje gier mobilnych związane z tym świętem. Z tej powodzi wybraliśmy dziesięć najciekawszych łatek.

AND
iOS