Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 17 sierpnia 2013, 11:55

autor: Góral

Might & Magic X: Legacy - kupując wersję Deluxe w pierwszy akt zagrasz od 19 sierpnia

Pierwszy akt gry Might & Magic X: Legacy zostanie udostępniony w poniedziałek osobom, które postanowią zamówić jedną z edycji Deluxe przed premierą pełnej wersji - poinformowała firma Ubisoft. Przy okazji zaprezentowano nowy zwiastun produkcji.

Firma Ubisoft poinformowała, że od 19 sierpnia wszyscy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na grę Might & Magic X: Legacy w wersji Deluxe otrzymają możliwość sprawdzenia pierwszego aktu produkcji. Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Nie jest to pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć nadchodzącą grę w akcji. Kilka dni po oficjalnej zapowiedzi, twórcy zaprezentowali swój projekt na targach PAX East, co zostało uwiecznione przez jednego z uczestników wydarzenia. Tym razem kilka scen można obejrzeć w lepszej jakości.

Jednocześnie ujawniono, że zamawiając wersję Deluxe Digital otrzyma się wcześniejszy dostęp do pełnej produkcji, pierwszy dodatek DLC za darmo, ekskluzywny loch, ścieżkę dźwiękową, grę Might & Magic VI, status Ultimate Adventurer i możliwość sprawdzenia pierwszego aktu od 19 sierpnia. W sprzedaży dostępna będzie również pudełkowa wersja Deluxe (tylko w sklepie Uplay), która zawierać ma wszystko to, co cyfrowa edycja, a także:

  • mapę świata umieszczoną na tkaninie,
  • 4 szkice koncepcyjne wykonane techniką litograficzną,
  • ścieżkę dźwiękową (zapewne chodzi o wersję na płycie, aczkolwiek tego nie sprecyzowano).

Might & Magic X: Legacy ma zadebiutować na rynku we wrześniu bieżącego roku wyłącznie na komputerach PC. Tytuł powstaje w niemieckim studiu Limbic Entertainment i rozprowadzany będzie jedynie drogą cyfrową (nie licząc wydania ze sklepu Uplay).

Might & Magic X: Legacy

Might & Magic X: Legacy