Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 1 czerwca 2012, 10:21

autor: Aver

Oficjalna zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Aliens: Colonial Marines. Pre-ordery z bonusami

Firma SEGA i studio Gearbox Software zapowiedziały, że przedpremierowi nabywcy gry Aliens: Colonial Marines uzyskają dostęp do grywalnych postaci inspirowanych bohaterami filmu Jamesa Camerona. Ponadto oficjalnie ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Jeżeli zawsze marzyliście, aby podczas wojny z ksenomorfami być jak szeregowy Hudson, kapral Hicks, szeregowy Drake lub sierżant Apone, rozważcie już dziś przedpremierowy zakup gry Aliens: Colonial Marines.

Oficjalna zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Aliens: Colonial Marines. Pre-ordery z bonusami - ilustracja #1

Firma SEGA oraz studio Gearbox Software poinformowały, że nagrodzą wcześniejszych nabywców dostępem do wyżej wymienionych bohaterów filmu Aliens Jamesa Camerona podczas rozgrywki wieloosobowej. Ponadto zamówienie przedpremierowe odblokuje więcej opcji ustawień wyglądu kierowanej przez gracza postaci i pozwoli mu na walkę z innymi z użyciem miotacza płomieni, którym w kinowym obrazie posługiwała się Ellen Ripley.

Według oficjalnej noty prasowej obu firm, jak na razie promocja przewidziana jest dla zamówień złożonych w sklepie GameStop, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona rozszerzona na wszystkie kopie tytułu zakupione przed jego premierą 12 lutego 2013 roku.

W tej samej informacji zamieszczono oficjalną, ostateczną zawartość edycji kolekcjonerskiej Aliens: Colonial Marines. Nieznacznie odbiega ona od tej, która na początku roku wyciekła do Internetu.

Oficjalna zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Aliens: Colonial Marines. Pre-ordery z bonusami - ilustracja #2

Nabywcy wydania specjalnego za cenę 99,99 dolarów otrzymają wspomniane bonusy związane z zamówieniem przedpremierowym, a także dostęp do dodatkowego poziomu w rozgrywce wieloosobowej i unikalnego wyposażenia w grze (jak na przykład ulepszenie plazmowe dla karabinu pulsacyjnego lub „soniczne, elektroniczne zgniatacze jąder” sierżanta Apone’a, czyli specjalne rodzaje granatów). Oprócz tego, SEGA i Gearbox sprezentują nam liczne przedmioty, od miniatury żołnierza w kombinezonie-ładowarce, walczącego z obcym, po zestaw różnych stylizowanych na filmowe uniwersum dokumentów, jak chociażby plany statku USS Sephora, a nawet loga Kolonialnych Marines, które będzie można wprasować na koszulki. Wszystko to trafi do nas w pudełku stylizowanym na zainfekowane przez ksenomorfy.

Powrót na statek wojskowy Sulaco oraz opanowaną przez ksenomorfy planetę LV-426 planowany jest na 12 lutego 2013 roku. Aliens: Colonial Marines ukaże się tego dnia na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Wersja na Nintento Wii U pojawi się na rynku w późniejszym terminie.