Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 23 sierpnia 2018, 12:11

autor: Aquma

Szczegóły na temat kolejnych DLC do Kingdom Come Deliverance

Poznaliśmy trochę detali na temat kolejnych dwóch dodatków do Kingdom Come: Deliverance – płatnego The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon oraz darmowego Free-For-All.

Szczegóły na temat kolejnych dwóch dodatków do Kingdom Come: Deliverance. - Szczegóły na temat kolejnych DLC do Kingdom Come Deliverance - wiadomość - 2018-08-23
Szczegóły na temat kolejnych dwóch dodatków do Kingdom Come: Deliverance.

Mamy informacje na temat kolejnych DLC do Kingdom Come: Deliverance. Mowa tu o płatnym dodatku The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, a także darmowym rozszerzeniu Free-For-All. Obydwa pakiety zostały zapowiedziane wcześniej i znalazły się na mapie drogowej ogłoszonej przez Warhorse Studios kilka miesięcy temu.

Mapa drogowa dodatków do Kingdom Come: Deliverance. - Szczegóły na temat kolejnych DLC do Kingdom Come Deliverance - wiadomość - 2018-08-23
Mapa drogowa dodatków do Kingdom Come: Deliverance.

Fabuła pierwszego z DLC skupi się oczywiście na przygodach znanego z podstawowej wersji gry sympatycznego rycerza – tytułowego Sir Hansa Capon – któremu pomożemy zdobyć serce „miłości jego życia”. Mając w pamięci powiązane z Hansem zadania, które znalazły się w Kingdom Come: Deliverance, należy spodziewać się sporej dawki humoru i dużych ilości… wina. Przejście dodatku zajmie nam 10-15 godzin i będzie mogli się nim zająć albo po skończeniu głównego wątku, albo też po tym, jak zaprzyjaźnimy się z Hansem w czasie gry.

Z kolei Free-For-All to darmowe rozszerzenie, które wzbogaci grę o nowe zadanie fabularne – w jego ramach postaramy się rozwiązać zagadkę niezwykłej skuteczności pewnego Czarnego Rycerza w czasie turniejów rycerskich, w których bierze udział. Po ukończeniu tego wątku otrzymamy możliwość regularnego uczestniczenia w podobnych zmaganiach i zdobywania tym sposobem pieniędzy oraz cennych nagród (np. pancerzy).

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutują wspomniane pakiety DLC. Wiemy jednak, że obydwa zostaną udostępnione w ten sam dzień, a patrząc na zamieszczoną powyżej mapę, możemy założyć, że stanie się to jeszcze w tym roku (jeśli zawierzyć doniesieniom niemieckiego serwisu GameStar – pod koniec września). Premiera podstawowej wersji Kingdom Come: Deliverance miała miejsce 13 lutego 2018 r. (tytuł jest dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One). W zeszłym miesiącu produkcja Warhorse Studios doczekała się pierwszego płatnego dodatku, zatytułowanego From Ashes.

  1. Recenzja gry Kingdom Come: Deliverance - między Gothikiem a Wiedźminem
  2. Warhorse Studios – strona oficjalna
Szczegóły na temat kolejnych DLC do Kingdom Come Deliverance - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.