Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 czerwca 2018, 04:43

autor: AlexB

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Death Stranding na nowym zwiastunie

Podczas swojej konferencji Sony zaprezentowało obszerny materiał filmowy z Death Stranding, czyli nowego projektu Hideo Kojimy. Znalazły się w nim elementy gameplayu.

Zapowiedziana jakiś czas temu prezentacja Death Stranding, czyli nowego projektu Hideo Kojimy, bez wątpienia była jedną z najbardziej wyczekiwanych na tegorocznych targach E3. Ojciec serii Metal Gear Solid nie zawiódł. Podczas konferencji firmy Sony zaprezentowano obszerny materiał wideo przedstawiający nie tylko przerywniki fabularne, ale również fragmenty rozgrywki (choć ze zmienionym umiejscowieniem kamery w niektórych scenach). Możemy zatem zobaczyć, jak będzie mniej więcej wyglądała eksploracja zróżnicowanego świata oraz skradanie się i unikanie tajemniczych czarnych postaci, z którymi kontakt oznacza natychmiastową śmierć. Całość, podobnie jak poprzednie trailery, jest niezwykle enigmatyczna i surrealistyczna, lecz wizja tego, jak może wyglądać pełen tytuł, zaczyna coraz bardziej się krystalizować.

Głównym bohaterem zwiastuna jest Sam, zwykły tragarz o bystrym umyśle grany przez Normana Reedusa. Co jednak ciekawe, w trailerze przedstawiono zupełnie nowych członków obsady. W grze, prócz wspomnianego gwiazdora serialu The Walking Dead, Madsa Mikkelsena i Guillermo del Toro, zobaczymy również Leę Seydoux (Spectre, Życie Adeli) oraz Lindsay Wagner (Nocny jastrząb, Rykoszet).

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Death Stranding na nowym zwiastunie - ilustracja #1

Przypominamy, że Death Stranding zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Niestety, data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Death Stranding na nowym zwiastunie - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.