Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 04:45

autor: Entelarmer

God of War otrzyma tryb Nowej Gry Plus

Firma Sony poinformowała o planowanym dodaniu trybu Nowej Gry Plus w God of War. Opcja zadebiutuje w formie aktualizacji i pozwoli na ponowne przejście gry na wyższym poziomie trudności z zachowaniem wszystkich ulepszeń.

Nowa Gra Plus będzie atrakcją dla fanów wymagających walk. - God of War otrzyma tryb Nowej Gry Plus - wiadomość - 2018-06-12
Nowa Gra Plus będzie atrakcją dla fanów wymagających walk.

Oglądający konferencję Sony raczej nie mogą narzekać na brak sporych ogłoszeń, są jednak także pomniejsze doniesienia. Wśród nich znalazła się zapowiedź prezesa Shawna Laydena o dodaniu trybu Nowej Gry Plus w God of War. Szczegóły podano w ogłoszeniu na oficjalnym blogu PlayStation, w którym zapowiedziano debiut tej opcji w jednej z przyszłych aktualizacji. Z opisu wynika, że otrzymamy klasyczne NG+ – po ukończeniu gry będziemy mogli rozpocząć przygodę od nowa, zachowując cały ekwipunek i wszystkie ulepszenia, ale bez możliwości natychmiastowego odwiedzenia miejsc niedostępnych na danym etapie gry. Rzecz jasna, będzie to się wiązać ze znacznym podwyższeniem poziomu trudności. Nie sprecyzowano jednak, czy będzie to jednorazowy zabieg, czy też przechodzenie gry po raz kolejny pozwoli na dalsze zwiększanie wyzwania.

Kiedy możemy spodziewać się Nowej Gry Plus? Nie wiemy dokładnie, ale wiadomość daje do zrozumienia, że prace nad tym trybem wciąż trwają. Nie ma więc co liczyć na jego debiut w najbliższej przyszłości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War

God of War