Watch Dogs 2: Wojna Hakerów, solucja, operacje główne
Aktualizacja:

Glicze na ekranie to nic innego jak sprawka konkurencyjnej grupy hakerów. Udaj się do siedziby hakerów. Po omówieniu problemu, udaj się na konfrontacje z Lenni, która zapoczątkowała ten konflikt. Kobieta żąda, żeby DedSec wypuściło film w którym ogłaszają, że rezygnują z działalności.. Marcus ma zamiar temu zapobiec.
Sabotaż (Sabotage)

Udaj się na miejsce spotkania. Musisz dokonać zniszczeń oprogramowania na terenie restauracji. Rozpocznij zadanie, od obejścia restauracji i kieruj się na tył posesji. Wejdź do góry chatki i zhakuj jedną z kamer, a następnie przełącz się na kolejną w pomieszczeniu i poczekaj, aż w budynku będzie jedynie mężczyzna. Następnie zeskocz na niego i go obezwładnij. Możesz teraz przystąpić do zniszczenia pierwszej części danych. Niedługo do pomieszczenia zawita kobieta - ogłusz ją. Istnieje prawdopodobieństwo, że pobliski pies zaalarmuje strażników. Na szczęście, będą pojedynczo przeszukiwać okolice, możesz więc z łatwością pozbyć się kolejnych ochroniarzy i felernego psiaka.

Po oczyszczeniu terenu, użyj skoczka i wyjedź nim przez wnękę w ścianie. Kieruj się do bliższego z punktów i zniszcz kolejne informacje. Kieruj się teraz skoczkiem do ostatniego punktu. Miejsce jest strzeżone alarmem, co właściwie działa na Twoją korzyść - przystąp do niszczenia kolejnych danych, a gdy przeciwnicy udadzą się w tamtym kierunku, przełącz się na Marcusa i ucieknij z budynku. Udaj się drabiną na dach i przeskocz nad murem. Misja dobiegła do końca.
Nagroda: +27000 followersów
Szturm na bunkier (Bunker Bust)

Czas na zadanie ostatecznego ciosu Lenni. Najpierw udaj się do kobiety i porozmawiaj z nią. Następnie udaj się na północ, nad wybrzeże. Udaj się na tył strzeżonego miejsca, obok podjazdu i stań tuż obok granicy strzeżonego miejsca. Gdy strażnik podejdzie do Ciebie, by Cię wyprosić, ogłusz go. Następnie idź wzdłuż skał i powtórz sztuczkę z kolejną strażniczką. Możesz już śmiało podejść do włazu bunkru i zejść niżej. Podejdź do komputera i rozpocznij hakowanie.

Niestety, Lenni była przygotowana na taką sytuacje i zostawiła pułapkę. Masz pięć minut na rozbrojenie bomby, z pomocą łączenia przewodów. Cały proces podzielony jest na cztery sekcje - po każdym owocnym odblokowaniu danej części, Lenni sprawi, że przewody na nowo zaczną się kręcić. Upewnij się, że każdy przewód z danej części jest już odpowiednio dołączony do głównego panelu na środku pokoju, nim przejdziesz dalej. Po wszystkim, operacja dobiegnie do końca i wojna między hakerami przejdzie do historii.
Nagroda: +233000 followersów
- Watch Dogs 2 - poradnik do gry
- Watch Dogs 2: Poradnik do gry
- Watch Dogs 2: Operacje główne
- Watch Dogs 2: Prolog/Spacer po parku, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Cyberjazda, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Czciciele Mamony, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Haum czy Huam, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Pod lupą, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Na Pohybel Nudle, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Wojna Hakerów, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Śledzeni, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Oko za oko, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Zhakować cały świat, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Made in China, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Robot Wars, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Cała władza w ręce mas, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Ostateczna rozgrywka, solucja, operacje główne
- Watch Dogs 2: Operacje główne
- Watch Dogs 2: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Jak aktywować te całe podnośniki? Mam misję że muszę wejść na dach, a bez tego ani rusz. Na filmikach widzę że jak gościu podejdzie do tego podnośnika to się uruchamia funkcja do aktywacji czyli taki X ale u mnie tego nie ma.
Miałem dostępną misję cienie ale jak zdobyłem więcej foliwersów to znikneła dla czego???
Wykupiłem sobie opcję zdalnego sterowania samochodami i niby wszystko działa, ale wcześniej mogłem jechać autem i zbierać kasę od innych kierowców, a teraz nie mogę. Teraz pod tym przyciskiem mam opcję sterowania autem. Da się to jakoś zmienić aby znów kraść pieniądze?
Wiem że to nie jest związane z żadną misją ale jak wyleczyc błąd przy uruchamianiu "PCHunter64"?
witam
czy gra ktoś może w te grę na xbox one ?
Cytuje : podstawowym zastosowaniem quadkoptera jest RENESANS? ??
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
