Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Arkham Island #8

1 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Zacznij od wysadzenia znajdującej się przed Tobą ściany, po czym zbliż się do krawędzi - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Zacznij od wysadzenia znajdującej się przed Tobą ściany, po czym zbliż się do krawędzi. W okolicy pojawiły się nie tylko nowe roślinki Poison Ivy, ale również wrogi snajper (pierwszy screen). Upewnij się, że przeciwnik nie spogląda w Twoją stronę i poszybuj w stronę jego wieży. Przeprowadź następnie sprawną egzekucję (drugi screen).

2 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Docelowo musisz udać się do budynku Botanical Gardens w strefie Arkham East - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Docelowo musisz udać się do budynku Botanical Gardens w strefie Arkham East. Nie polecam przeprawy przez sektor Arkham North, bo niepotrzebnie musiałbyś użerać się z pokazanymi na powyższych screenach wrogimi snajperami. Ich likwidacja jest naturalnie możliwa, ale niepotrzebnie byś się tylko stresował.

3 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Ja proponuję udać się do pokazanego na pierwszym screenie południowego przejścia, prowadzącego do sekcji Abandoned Tunnel - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Ja proponuję udać się do pokazanego na pierwszym screenie południowego przejścia, prowadzącego do sekcji Abandoned Tunnel. Po drodze będziesz oczywiście musiał likwidować kolejne roślinki Ivy, ale nie powinno z tym być większych problemów.

4 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Po znalezieniu się w tunelu kieruj się stopniowo na wschód - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Po znalezieniu się w tunelu kieruj się stopniowo na wschód. Uważaj na nowe rośliny, które niekiedy dość ciężko będzie dostrzec. W kilku miejscach zmuszony zostaniesz do użycia haka, dzięki czemu przejdziesz nad zamkniętymi bramami. Dotarcie do strefy Arkham East nie powinno Ci zająć zbyt dużo czasu.

5 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Zacznij od zniszczenia roślinki, tak by później nie odnieść przez przypadek obrażeń - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Zacznij od zniszczenia roślinki, tak by później nie odnieść przez przypadek obrażeń. W okolicy znajduje się dwóch snajperów i musisz wszystko umiejętnie rozegrać żeby nie zostać przez nich zabitym. Użyj haka by dotrzeć do pokazanej na pierwszym screenie wieży, ALE nie wspinaj się od razu na górę. Zamiast tego zawiśnij na krawędzi.

6 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Musisz zaczekać aż pierwszy ze snajperów ustawi się w pokazanym na pierwszym screenie miejscu - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Musisz zaczekać aż pierwszy ze snajperów ustawi się w pokazanym na pierwszym screenie miejscu. Dopiero wtedy przeskocz nad barierką i zaskocz go od tyłu. W przeciwnym wypadku zostałbyś zauważony przez jego kolegę. Użyj teraz przybliżenia obrazu i trybu detektywa by (zza zasłony) zbadać pozycję drugiego snajpera. Musisz zaczekać aż ruszy on w prawo. Dopiero wtedy skieruj się w stronę jego wieży.

7 - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki
Do drugiej wieży przyczep się od zachodniej strony - Arkham Island #8 | Opis przejścia Batman Arkham Asylum - Batman: Arkham Asylum - poradniki

Do drugiej wieży przyczep się od zachodniej strony. Znajdującego się tu snajpera dobrze byłoby przerzucić przez balustradę, choć możesz się też pokusić o standardową egzekucję. Po usunięciu obu delikwentów zeskocz na ziemię i ruszaj w stronę pokazanego na drugim screenie głównego wejścia do budynku Botanical Gardens. Znajdziesz się w strefie Glasshouse Entrance.

Podobało się?

0

Batman: Arkham Asylum

25 sierpnia 2009

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2014-05-27
01:48

[email protected] Legionista

Ostatnia kronika (której nie widać na mapie !!!) znajduje się w security control room (centrala straży) jest tam na podłodze napis batman.
Chyba pomogłem

Komentarz: [email protected]
2017-01-28
23:37

MakakiIK Legionista

Mam problem - Jak do cholery używa się tego sequencera? Bo mnie zaraz szlag trafi mashując jak głupi a/d i myszkę...

Komentarz: MakakiIK
2021-03-10
00:55

whitekiller1972 Legionista

proźbeńka,czy jest opcja powtórzenia misji na tym samym "sejwie" bo brakuje mi kilku wezwań
Biggest Bang
Deliver an explosive knock out blow to the Joker (Hard difficulty)

Party Pooper
KO all the henchmen celebrating your arrival at the party.
thx

Komentarz: whitekiller1972
2023-03-10
21:32

kacperw25 Junior

👍

Dziękuje?

Komentarz: kacperw25
2024-08-10
16:20

zespolmuzyz Junior

😁

Wchodzi właśnie instalka na xbox

Komentarz: zespolmuzyz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl