Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 21 czerwca 2025, 09:00

Cairn – wspinaczka w grach jeszcze nigdy nie była tak fajna. 5 francuskich gier, którym warto dać szansę

Spis treści

Cairn – wspinaczka w grach jeszcze nigdy nie była tak fajna

  1. Platformy: PC, PS5
  2. Data premiery: 5 listopada 2025
  3. Twórcy: The Game Bakers

Do tej pory zajmowaliśmy się tytułami, które można ograć (i to często już za niewielkie pieniądze). Przy okazji Cairn chcieliśmy pokazać, że jest też na co czekać – produkcja francuskiego studia The Game Bakers ujrzy światło dzienne w listopadzie tego roku (lecz możecie wypróbować jej demo). Dlaczego warto wypatrywać tej premiery?

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Mateusz Ługowik

Mateusz Ługowik

Swoje pierwsze teksty napisał dla portalu z ciekawostkami ze świata. Niedługo potem zaczął tworzyć artykuły, których głównym tematem była kawa. Dopiero trzecia strona dotyczyła gier, sprzętu i nowych technologii. Stamtąd trafił do Gry-Online.pl. Obecnie zajmuje się pisaniem tekstów o tematyce sprzętowej oraz aktualizowaniem tekstów growych i techowych. Od czasu do czasu opracowuje też wiadomości do newsroomu. W wolnym czasie gra, pomaga rozwiązywać problemy z PC, ogląda seriale i stare polskie komedie, czyta komiksy (team DC!) i jeździ na koncerty. Jest hopheadem.

więcej

5 serii, o których Ubisoft zapomniał, a powinny zostać przywrócone do życia. Te tytuły nie zasługują na cyfrowy cmentarz
5 serii, o których Ubisoft zapomniał, a powinny zostać przywrócone do życia. Te tytuły nie zasługują na cyfrowy cmentarz

Ubisoft ma w swoim skarbcu marki, które potrafiły definiować całe gatunki gier, a dziś leżą odłogiem. Pora przypomnieć porzucone serie wielkiego francuskiego producenta i wydawcy. Mamy nadzieją, że powstaną jeszcze z cyfrowego grobu.

Knedliczki i smażony ser to niejedyne skarby Czechów. Te 5 gier naszych południowych sąsiadów trzeba koniecznie poznać
Knedliczki i smażony ser to niejedyne skarby Czechów. Te 5 gier naszych południowych sąsiadów trzeba koniecznie poznać

Pyszna kuchnia, dobre piwo i kultowe kreskówki to nie wszystko, co mają do zaoferowania nasi południowi sąsiedzi. Czesi od wielu lat tworzą gry, którymi zachwycają się miliony osób. Poznajcie najlepsze czeskie produkcje.