Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2011, 14:03

autor: Hed

Zwiększ bezpieczeństwo swojego konta w Star Wars: The Old Republic

Konto gracza z takiej gry jak Star Wars: The Old Republic to prawdziwy skarb. W końcu znajdują się na nim godziny rozgrywki. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo i dmuchać na zimne. Prezentujemy prosty sposób na to, jak uniemożliwić dostęp do naszych danych niepowołanym osobom.

Zwiększ bezpieczeństwo swojego konta w Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1

Zwiększ bezpieczeństwo swojego konta w Star Wars: The Old Republic

Firma BioWare przygotowała prosty sposób na to, aby zwiększyć bezpieczeństwo konta z gry Star Wars: The Old Republic. Wystarczy ściągnąć na telefon aplikację zabezpieczającą lub kupić fizyczny klucz bezpieczeństwa za 59,99 złotych. Dzięki tym dodatkom otrzymacie pewność, że nikt niepowołany nie zaloguje się na waszym koncie.

Fizyczny klucz bezpieczeństwa to breloczek, który generuje specjalny kod dostępowy do konta. Urządzenie należy powiązać z kontem na stronie SWTOR.com – wystarczy wpisać numer seryjny znajdujący się na jego odwrocie i pierwszy wyświetlony kod. Każdy klucz bezpieczeństwa można przypisać do maksymalnie 5 kont z gry.

Posiadacze smartfonów mogą skorzystać z podobnego, ale zupełnie darmowego rozwiązania – ściągnąć aplikację z kluczem bezpieczeństwa, dostępną w wersji na systemy iOS oraz Android. W tym przypadku również należy połączyć ją z kontem Star Wars: The Old Republic. Szczegółowy opis tej czynności znajdziecie na stronie SWTOR.com.

Zwiększ bezpieczeństwo swojego konta w Star Wars: The Old Republic - ilustracja #2

Konto gracza z takiej gry jak Star Wars: The Old Republic to prawdziwy skarb. W końcu znajdują się na nim godziny rozgrywki. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo i dmuchać na zimne. Tym bardziej że prostymi metodami można ochronić dane. Mamy nadzieję, że nie będziecie mieli nigdy problemów z wirtualnymi włamywaczami i oszustami.