Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2019, 12:01

autor: Froozyy

Zwiastun 10. sezonu oraz zapowiedź filmu The Walking Dead

Trailer dziesiątego sezonu The Walking Dead został pokazany na Comic-Con San Diego 2019. Poznaliśmy datę jego premiery oraz zobaczyliśmy teaser zwiastujący nadchodzący film z serii.

Zwiastun 10. sezonu oraz zapowiedź filmu The Walking Dead - ilustracja #1
Czy ocalałym uda się sprostać nowemu zagrożeniu?

Mimo że kilka tygodni temu ukazał się ostatni numer komiksu The Walking Dead to stacja telewizyjna AMC uspokoiła fanów i zapewniła, że marka będzie żyła jeszcze przez wiele lat. Na tegorocznym Comic-Con San Diego został pokazany zwiastun dziesiątego sezonu Żywych Trupów. Widzimy na nim, że walka pomiędzy Szeptaczami, a grupą ocalałych dowodzoną przez Michonne i Daryla nadal trwa. Przywódcy grupy antagonistów - Alpha i Beta - wciąż szukają nowych ofiar, a na ich celowniku jest Carol.

Danai Gurira, aktorka wcielająca się w rolę Michonne, zapowiedziała, że dziesiąty sezon będzie jej ostatnim na planie serialu. Można więc przypuszczać, że grana przez nią postać będzie miała spore znaczenie w nadchodzących wydarzeniach w The Walking Dead. Poznaliśmy również datę premiery sezonu – na świecie odbędzie się ona 6 października 2019 roku, a w Polsce 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Oprócz tego został pokazany krótki teaser nadchodzącego filmu z serii The Walking Dead. Już pod koniec zeszłego roku dostaliśmy informację na temat dalszych przygodach Ricka Grimesa, jednak póki co nie ujawniono za wiele szczegółów na ten temat.

Sam teaser nie pokazuje nic oprócz helikoptera lecącego w stronę zaśnieżonego miasta. Na końcu dowiadujemy się, że film pojawi się w kinach, a nie w telewizji tak jak przypuszczano wcześniej. Za jego produkcję odpowiada stacja telewizyjna AMC, wytwórnia filmowa Universal Pictures oraz Skybound.

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.