Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2019, 11:09

autor: Adrian Werner

Anno 1800: The Sunken Treasures - data premiery DLC

Firma Ubisoft ogłosiła datę premiery dodatku Anno 1800: The Sunken Treasures. Twórcy gry ujawnili również nowe konkrety odnośnie tego DLC.

Dodatek ukaże się pod koniec miesiąca. - Anno 1800: The Sunken Treasures - data premiery DLC - wiadomość - 2019-07-22
Dodatek ukaże się pod koniec miesiąca.

Firma Ubisoft ujawniła wreszcie datę premiery The Sunken Treasures, czyli pierwszego dużego dodatku do strategii Anno 1800. DLC zadebiutuje 30 lipca tego roku. Tego samego dnia ukaże się nowa aktualizacja. Rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej, ale będzie je można również kupić samodzielnie.

The Sunken Treasures pozwoli rozegrać nową linię fabularną, w której poszukiwania zaginionej królowej zaprowadzą nas do Przylądka Trelawney, będącego miejscem wielkiej bitwy morskiej. Przy okazji spróbujemy odzyskać z wraku jednego z okrętów królewskie berło, co będzie wymagało nawiązania współpracy z wynalazcą specjalizującym się w sprzęcie do nurkowania głębinowego. Rozegranie tego wątku powinno nam zająć około sześć godzin.

Dodatek The Sunken Treasures wprowadzi do gry również nową europejską sesję, obejmującą nie tylko małe, średnie i duże wyspy, ale również potężną wyspę kontynentalną, rozmiarami trzykrotnie przebijającą największe tereny w podstawowej wersji gry.

Rozszerzenie zaoferuje również nowego partnera do handlu znanego jako Stary Nate. Jego wynalazki będziemy mogli skonstruować w ramach systemu craftingu. Wśród nich znajdziemy m.in. nowy typ statku, wyposażonego w dzwon nurkowy.

Poza tymi wynalazkami nie zabraknie dodatkowych obiektów związanych z przygodami oraz dekoracyjnych. W sumie The Sunken Treasure wprowadzi do gry ponad setkę nowych przedmiotów.

Przypomnijmy, że Anno 1800 dostępne jest wyłącznie PC. Gra ukazała się 16 kwietnia tego roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem – średnia ocen wynosi 81% według serwisu Metacritic. Produkcja spodobała się również naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 8.0/10.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Anno 1800 – powrót do przeszłości
  3. Anno 1800 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.