Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2019, 10:49

autor: aadamus

Wystartowały testy trybu multiplayer Gears 5

Wystartowały testy techniczne Gears 5. Do godziny 18:00 w poniedziałek, wszyscy posiadacze abonamentu Xbox Game Pass oraz wersji przedpremierowej tytułu, mogą przetestować tryb multiplayer.

Gears 5 zostało udostępnione graczom do testów. - Wystartowały testy trybu multiplayer Gears 5 - wiadomość - 2019-07-20
Gears 5 zostało udostępnione graczom do testów.

Wczoraj, na komputerach osobistych i konsoli Xbox One, wystartowały testy techniczne Gears 5. W czasie ich trwania, posiadacze abonamentu Xbox Game Pass oraz wersji przedpremierowej gry, mogą wypróbować tryb multiplayer. Wydarzenie potrwa do poniedziałku do godziny 18:00.

W czasie zabawy możemy sprawdzić tryby Arcade, Escalation i King of the Hill, na dwóch mapach. Dodatkowo dostępne są także dwa nowe warianty rozgrywki - Bootcamp oraz Tour of Duty.

Taka ilość dostępnych wariantów gry wynika z ambitnych planów The Coalition względem produkcji. Dyrektor ds. projektowania rozgrywki wieloosobowej - Ryan Cleven – w wywiadzie dla serwisu Game Informer zdradził, że Gears 5 zaoferuje o wiele więcej zawartości niż poprzednie odsłony cyklu.

Gears 5 to największy jak do tej pory Gears of War; to największa w historii kampania, największe zrealizowane PvE i największy multiplayer.

Nie wszystko jednak poszło idealnie. Wczorajszy dzień ujawnił kilka błędów związanych z testem. Według oficjalnego komunikatu gracze borykali się między innymi z niedziałającym trybem Tour of Duty oraz trudnościami z dołączaniem do kolejnych meczów. Producenci zapewniają jednak, że błędy zostaną naprawione najszybciej, jak to tylko możliwe.

Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem Gears 5 i spełniacie warunki przystąpienia do testów to możecie, za pośrednictwem Microsoft Store, pobrać tytuł. Całość waży ok. 13 GB. Musicie być jednak świadomi faktu, że pojemność serwerów jest ograniczona.

Przypomnijmy, że Gears 5 trafi na PC-ty oraz konsolę Xbox One. Tytuł zadebiutuje 10 września tego roku, na obu wspomnianych platformach sprzętowych. Obecnie trwa przedsprzedaż tytułu, który można nabyć w dwóch edycjach: Standardowej i Ultimate. Dodatkowo gra doczekała się także wersji Kolekcjonerskiej, dostępnej tylko w Stanach Zjednoczonych.

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Gears 5

Gears 5