Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 stycznia 2019, 14:30

Zombieland Double Tap - pierwsze zdjęcie bohaterów; Rosario Dawson dołącza do obsady

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie głównych bohaterów Zombieland: Double Tap, czyli kontynuacji popularnej komedii z 2009 roku. Ponadto dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyła Rosario Dawson.

Jak być może wiecie, ostatnio w sieci furorę robi tak zwany 10 year challenge. Polega on na publikowaniu zdjęcia danej osoby lub rzeczy sprzed dekady tuż obok obecnego, by każdy mógł zobaczyć zmiany, które dokonały się wraz z upływającym czasem. Popularność tej zabawy stała się doskonałą okazją dla twórców Zombieland: Double Tap, by zaprezentować pierwsze oficjalne zdjęcie członków głównej obsady nadchodzącego filmu, którego pierwowzór zadebiutował równo dziesięć lat temu. Jeśli zatem jesteście ciekawi, jakie piętno (przynajmniej fizyczne) mijające lata odcisnęły na Tallahassee (Woody Harrelson), Witchicie (Emma Stone), Columbusie (Jesse Eisenberg) oraz Little Rock (Abigail Breslin), rzućcie okiem na poniższy tweet.

To nie koniec nowości z planu Zombieland: Double Tap. Jak podaje serwis Deadline, do obsady dołączyła Rosario Dawson, znana między innymi z ról w Daredevilu od Netfliksa, Sin City, Siedmiu duszach czy Death Proofie. Nie wiadomo na razie, w jaką postać wcieli się aktorka.

Od premiery pierwszego Zombieland minie w tym roku równo 10 lat. - Zombieland Double Tap - pierwsze zdjęcie bohaterów; Rosario Dawson dołącza do obsady - wiadomość - 2019-01-30
Od premiery pierwszego Zombieland minie w tym roku równo 10 lat.

Zdjęcia do Zombieland: Double Tap rozpoczęły się dwa dni temu. Film będzie opowiadał o zmaganiach wymienionej w pierwszym akapicie czwórki bohaterów z nową potężną odmianą zombie, będącą w stanie równać z ziemią całe miasta. Oczywiście wszystko to zostanie przedstawione z lekkim przymrużeniem oka. Scenariusz napisali twórcy oryginału, czyli duet Paul Wernick i Rhett Reese. Z kolei na stołku reżyserskim ponownie zasiadł Ruben Fleischer, bez wątpienia uskrzydlony niedawnym sukcesem finansowym Venoma z Tomem Hardym w roli głównej.

Prócz Harrelsona, Stone, Eisenberga, Breslin oraz Dawson w Zombieland: Double Tap zobaczymy również Zoey Deutch (Flower, Co ty wiesz o swoim dziadku?), Avana Jogię (Tutanchamon, Twisted), Billa Murraya (Pogromcy duchów, Między słowami) oraz Dana Aykroyda (Blues Brothers, Szpiedzy tacy jak my). Premiera filmu zaplanowana jest na 11 października bieżącego roku.

filmy i serialefilmy Zombieland Rosario Dawson