Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 30 stycznia 2019, 14:47

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zobacz kto został ostatni na placu boju w PUBG i wygrał myszkę od SteelSeries

Gry Battle Royale zawsze dostarczają niesamowitych emocji. Nie inaczej było w naszym turnieju PUBG, gdzie dziesiątki graczy walczyło o myszki SteelSeries. Sprawdź kto poradził sobie najlepiej i dołącz do walki o konsolę.

Zobacz kto został ostatni na placu boju w PUBG i wygrał myszkę od SteelSeries - ilustracja #1

Pierwszy w tym sezonie turniej PUBG za nami. Uczestnicy walczyli na trzech mapach o myszki SteelSeries i punkty w rankingu Friendly Fire. Podobnie jak w naszym poprzednim turnieju, na pierwszej mapie zwyciężył Pufacz, zgarniając przy okazji imponującą liczbę 9 zabójstw. Drugi był Balttazarr, a trzeci Split3r, który wybrał taktykę pacyfisty, nie krzywdząc podczas gry żadnego przeciwnika.

Na drugiej mapie czołówka mocno się przetasowała. Zwyciężył MiksuU4, a na kolejnych miejscach podium znaleźli się kostuch77 i Intak123. Warto też zwrócić uwagę na czwarte miejsce The Daruma, który wygrał w zeszłym roku jeden z naszych turniejów For Honor. Jak widać, radzi sobie całkiem dobrze zarówno z mieczem, jak i karabinem.

Ostatnia decydująca mapa ponownie dostarczyła masy emocji. Faworyci radzili sobie bardzo dobrze niemal do samego końca. MiksuU4 zajął dziesiąte miejsce, Baltazarr siódme, a Pufacz szóste. Ostatecznie musieli jednak uznać w tym spotkaniu wyższość MUSH PL, który zwyciężył zdobywając efektowne 7 zabójstw. Tuż za nim uplasował się HypemanPJ, a na trzecim miejscu znalazł się 4Q Lagor.

Zobacz kto został ostatni na placu boju w PUBG i wygrał myszkę od SteelSeries - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Po podliczeniu punktów ze wszystkich trzech map w turnieju zwyciężył Pufacz z wynikiem 420 punktów. Gratulujemy! Walka o drugie miejsce była dużo bardziej zacięta. Zawodnik m4linka mimo że nie wygrał żadnej mapy, bardzo dobrze radził sobie w każdym spotkaniu i dzięki regularnej grze zakończył turniej z wynikiem 325 punktów. Tyle samo zdobył Baltazarr. Zgodnie z regulaminem, w sytuacji remisu o zwycięstwie decyduje najwyższe zajęte miejsce na jednej z trzech map, a dopiero potem liczba zabójstw. Dlatego też drugie miejsce przypadło Baltazarrowi, a trzecie m4lince. Choć myszki do wygrania były tylko to dwie, to m4linka nie odejdzie z pustymi rękami i otrzyma od nas nagrodę pocieszenia.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnego turnieju PUBG, który powinien wystartować już w lutym. Więcej informacji pojawi się niedługo na stronie friendlyfire.pl, a listę 20 najlepszych zawodników ostatniego turnieju zamieszczamy poniżej. Przypominamy też, że wyniki wszystkich turniejów Friendly Fire liczą się do ogólnego rankingu sezonu trzeciego, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 PRO oraz najwyższej jakości sprzęt SteelSeries.

Miejsce

Ksywka

Punkty

1

Pufacz

420

2

Baltazarr

325

3

M4linka

325

4

4Q_Lagor

290

5

Mush_pl

285

6

MiksuU4

270

7

Pafniuk

255

8

kostuch77

235

9

Intake123

230

10

The_Daruma

210

11

Split3r

205

12

zuqson

200

13

Hypeman

200

14

Bialy_Fartuch92

190

15

BrzozaPL

175

16

eMyeeah

165

17

Burgent

150

18

Niewiemcoto

145

19

Adlerek

125

20

crv596

125

Zobacz kto został ostatni na placu boju w PUBG i wygrał myszkę od SteelSeries - ilustracja #3

Ranking Friendly Fire – 30 stycznia

Zobacz kto został ostatni na placu boju w PUBG i wygrał myszkę od SteelSeries - ilustracja #4