Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2015, 19:15

autor: Pirlond

Zombi zostanie wydane w wersji pudełkowej

Mające swoją premierę kilka miesięcy temu Zombi doczeka się wersji pudełkowej, o czym poinformowali przedstawiciele Ubisoftu. Produkcja ma trafić na sklepowe półki w wydaniu płytowym 21 stycznia przyszłego roku.

Zombi będzie sprzedawane w wersji pudełkowej. - Zombi zostanie wydane w wersji pudełkowej - wiadomość - 2015-11-17
Zombi będzie sprzedawane w wersji pudełkowej.

Zombi to przygotowana z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 wersja survival horroru z tytułowymi zombie w roli głównej, który trzy lata temu ukazał się w pierwszej kolejności na Wii U. Gra na nowych platformach sprzedawana jest jednak tylko w dystrybucji cyfrowej (m.in. na Steamie, Xbox Live i PlayStation Network), ale to się wkrótce zmieni. Przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali, że zamierzają wydać ją w edycji fizycznej. Będzie trzeba jednak na nią jeszcze trochę poczekać, bo na półki sklepowe trafić ma dopiero za kilka tygodni – 21 stycznia. Konkretne szczegóły na temat jej zawartości nie są na razie znane – ujawniono jedynie, że w pudełku znajdzie się (co jest oczywiste) płyta z produkcją.

W tej chwili nie wiadomo, czy fizyczna wersja Zombi trafi do Polski, aczkolwiek jest to wysoce prawdopodobne. Jeżeli pudełkowa edycja gry pojawi się w naszym kraju, jej wydaniem najpewniej zajmie się rodzimy oddział Ubisoftu.

Zombi to survival horror, którego akcja osadzona jest w Londynie opanowanym przez żywe trupy. Gracze wcielają się w jednego z ocalałych, który musi przetrwać w nieprzyjaznym środowisku wypełnionym zombie. Produkcja została pierwotnie wydana na Wii U (jako ZombiU), ale niedawno przeniesiono ją na PC, XONE i PS4.