Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 10:27

autor: Aquma

Zobaczcie Red Farm Redemption – prawie jak RDR2 i w dodatku na pecetach

Firma Giants Software postanowiła wykorzystać popularność westernowego megahitu Rockstara – Red Dead Redemption II – by wypromować nadchodzące Farming Simulator 19.

Giants Software przedstawia Red Farm Redemption. - Zobaczcie Red Farm Redemption – prawie jak RDR2 i w dodatku na pecetach - wiadomość - 2018-11-01
Giants Software przedstawia Red Farm Redemption.

FARMING SIMULATOR 19 W SKRÓCIE:

  1. Deweloper: Giants Software
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Polski wydawca: CDP
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 20 listopada 2018 r.

W sieci huczy ostatnio od plotek na temat pecetowej wersji westernowego megahitu od studia Rockstar Games – Red Dead Redemption II. Komputerowa konwersja na razie nie jest potwierdzona, choć zdaniem niektórych wydaje się prawdopodobna. Firma Giants Software postanowiła wykorzystać zaistniałą sytuację i olbrzymie zainteresowanie graczy, by promować… Farming Simulator 19.

W produkcji szwajcarskiego dewelopera nie znajdziemy co prawda strzelanin i Indian. Odłóżcie rewolwery i pióropusze – powyższy, zabawny trailer nie stanowi (niestety) zapowiedzi DLC znacząco odbiegającego od dotychczasowej formuły serii Farming Simulator. Z pewnością będą natomiast krowy – w ilościach hurtowych (dosłownie i w przenośni). Nie zabraknie też dużej liczby kompletnie niezwiązanych z westernami, rolniczych maszyn. Erm… lepszy wróbel w garści…?

Farming Simulator 19 zadebiutuje 20 listopada na PC (Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

  1. Giants Software – strona oficjalna
  2. Red Dead Redemption II – strona oficjalna
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”

Ostatnia aktualizacja: 2018-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Farming Simulator 19

Farming Simulator 19