Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2017, 12:38

Zobacz zwiastun Mass Effect: Andromeda na PC w Ultra HD

Na parę dni przed premierą firma Nvidia udostępniła kilkuminutowy zwiastun, przedstawiający grę Mass Effect: Andromeda na PC w rozdzielczości Ultra HD i z technologią HDR.

Ostatnie doniesienia na temat oprawy wizualnej Mass Effect: Andromeda, która zadebiutuje w przyszłym tygodniu, mogą nie napawać optymizmem. Jak jednak zapewniają deweloperzy ze studia BioWare, grafika w grze i tak ma robić kolosalne wrażenie, szczególnie, jeśli posiadacie odpowiedni sprzęt. Jako dowód firma Nvidia zaprezentowała wczoraj ekskluzywny zwiastun, prezentujący ten tytuł w rozdzielczości Ultra HD i z technologią HDR – i rzeczywiście, jest na czym zawiesić oko.

W trwającym kilka minut filmiku możecie zobaczyć nie tylko ostre jak brzytwa krajobrazy czy efektowną akcję, ale także posłuchać wypowiedzi deweloperów, którzy zdradzają, jak nowe technologie wspomogły ich pracę oraz jak wykorzystano do maksimum możliwości silnika Frostbite. Deweloperzy zapewnili również po raz kolejny, jak ważna jest dla nich Andromeda w wersji na PC – choć oczywiście granie w 4K na najwyższych ustawieniach graficznych będzie wymagać potężnego sprzętu. Na koniec ujawniono, że posiadacze kart graficznych Nvidia otrzymają również funkcję Ansel, pozwalającą na robienie zaawansowanych screenshotów w najwyższej jakości, zaimplementowaną już m.in. w Wiedźminie 3, Dishonored 2 czy Watch Dogs 2.

Andromeda na PC zaoferuje najwięcej graficznych fajerwerków. Pytanie tylko, jak twórcy poradzą sobie z optymalizacją? - Zobacz zwiastun Mass Effect: Andromeda na PC w Ultra HD - wiadomość - 2017-03-18
Andromeda na PC zaoferuje najwięcej graficznych fajerwerków. Pytanie tylko, jak twórcy poradzą sobie z optymalizacją?

Wszystko to brzmi oczywiście bardzo pięknie, jednak trudno nie być wobec oprawy w nowym Mass Effect sceptycznym, skoro jeszcze przed oficjalnym debiutem pojawiły się filmiki przedstawiające bardzo kiepskie animacje – a BioWare już zdążyło zapowiedzieć, że premierowa łatka nie naprawi tego problemu. Pozostaje trzymać kciuki, że reszta gry będzie zdecydowanie bardziej dopracowana. Przypomnijmy, że Andromeda trafi na sklepowe półki 23 marca, w wersjach na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mass Effect: Andromeda
  2. Kompendium wiedzy o grze Mass Effect: Andromeda