Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2017, 08:59

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda - premierowy patch bez poprawek animacji twarzy

Ian Soon Frazier, wiodący projektant gry Mass Effect: Andromeda, wyjawił, że premierowy patch nie zawiera poprawek animacji twarzy. Niewykluczone jednak, że w jednej z przyszłych aktualizacji element ten zostanie naprawiony.

Ulepszone animacje, jeżeli się ukażą, to na pewno nie w najbliższym czasie. - Mass Effect: Andromeda - premierowy patch bez poprawek animacji twarzy - wiadomość - 2017-03-17
Ulepszone animacje, jeżeli się ukażą, to na pewno nie w najbliższym czasie.

Odkąd studio BioWare zaczęło pokazywać rozgrywkę z gry Mass Effect: Andromeda, bardzo często pojawiają się zarzuty o słabą animację twarzy bohaterów. Okazało się, że premierowy patch nie zawiera poprawek w tej kwestii. Ian Soon Frazier, wiodący projektant produkcji, wyjawił na Twitterze, że pierwsza łatka to już przeszłość. Prace nad nią dobiegły końca, wersja trial już ją posiada i nie znajdują się w niej usprawnienia twarzy i mimiki. Zaznaczył jednak, że studio ma w planach kolejne aktualizacje, ale jeszcze nie ustalono, co dokładnie się w nich znajdzie. Niewykluczone, że w przyszłości BioWare naprawi ten element, ale na pewno nie w najbliższym czasie. Premiera Andromedy odbędzie się w Polsce 23 marca na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach.