Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2012, 09:45

autor: Sarge

Zobacz zwiastun gry GTA: Vice City w wersji na iOS i Androida

W sieci pojawił się zwiastun gry Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS lub Android. Kultowa produkcja z 2002 roku zadebiutuje na smartfonach i tabletach za kilka dni.

Firma Rockstar Games wypuściła zwiastun promujący grę Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary. Specjalna, rocznicowa wersja hitu zostanie wydana 6 grudnia w cenie 4,99 dolarów na urządzeniach mobilnych korzystających z systemów operacyjnych iOS oraz Android.

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY 10TH ANNIVERSARY:
  • Data premiery: 6 grudnia 2012 roku
  • Platformy docelowe: iOS, Android
  • Cena: 4,99 dolary

Osoby mające styczność z wcześniejszą wersją na PC, PlayStation 2, czy Xboksa nie zobaczą na tym zwiastunie niczego nowego. Stanowi on bowiem zlepek doskonale znanych przygód Tommy’ego Vercetti. Tym razem nadarza się jednak okazja, by przeżyć je na smartfonach i tabletach.

Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary to specjalna edycja kultowej gry akcji z 2002 roku autorstwa studia Rockstar North. Tym razem fani gangsterskiego cyklu z otwartym światem wcielają się w Tommy’ego Vercetti, tradycyjnie podejmując się wykonywania szeregu zróżnicowanych misji. Warto dodać, że wcześniej na urządzenia mobilne korzystające z systemów operacyjnych iOS oraz Android ukazała się poprzednia część popularnej serii, a więc Grand Theft Auto III.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.