Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2012, 11:40

autor: Marcin Skierski

Zobacz widowiskowy zwiastun gry Star Wars 1313

Z okazji trwających targów gamescom w Kolonii, firma LucasArts udostępniła nowy zwiastun gry Star Wars 1313. Tytuł ukaże się najprawdopodobniej w 2013 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Star Wars 1313. Film obfituje w wiele akcji i prezentuje kilka migawek prosto z rozgrywki. Jest to więc kolejna okazja, by przyjrzeć się bliżej dobrze zapowiadającej się produkcji osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Firma LucasArts w najnowszym zwiastunie chwali się przede wszystkim widowiskowością nadchodzącego dzieła. Można do tego zaliczyć zarówno imponującą oprawę graficzną, jak i sceny rodem z najbardziej spektakularnych filmów akcji. Niestety, bardzo mało tutaj samej rozgrywki. Została ona pokazana zaledwie w kilku szybkich migawkach, z których niewiele można wywnioskować.

Star Wars 1313 to trzecioosobowa gra akcji osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Wcielimy się w łowcę nagród przebywającego w półświatku planety Coruscant. Główny bohater jest zwykłym człowiekiem pozbawionym mocy, a więc rozgrywka tym razem skupi się przede wszystkim na wykorzystaniu własnych umiejętności i bogatego uzbrojenia. Tytuł działa na silniku Unreal Engine 3, a twórcy celują w tym przypadku w dorosłego odbiorcę, co jest raczej rzadkością w przypadku gier o tematyce Gwiezdnych Wojen.