Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 października 2020, 12:40

Zobacz nowe zdjęcia z planu The Batman

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia prostu z planu filmu The Batman Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli tytułowej. Według obecnych planów, produkcja zadebiutuje 4 marca 2022 roku.

Mimo kilku turbulencji związanych z epidemią koronawirusa, prace na planie filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa (Projekt: Monster, Wojna o planetę małp) trwają obecnie w najlepsze. Część scen jest kręcona w Chicago, co nie uszło uwadze mieszkańcom tego miasta. Niektórzy z nich nie omieszkali uwiecznić starań ekipy filmowej i przygotowanych przez nią rekwizytów. Jedną z takich osób jest pisarz i fotograf Joshua Mellin. Jego najnowsze zdjęcia prezentujące plany zdjęciowe The Batman, w tym kolejną fotografię prezentującą odgrywanego przez Roberta Pattinsona tytułowego bohatera na motocyklu, możecie zobaczyć na Twitterze oraz Instagramie.

Przypominamy, że The Batman Matta Reevesa ma zadebiutować 4 marca 2022 roku. Prócz Pattinsona na ekranie zobaczymy między innymi Paula Dano (Człowiek-Zagadka), Zoe Kravitz (Kobieta-Kot), Colina Farrella (Pingwin), Andy'ego Serkisa (Alfred), Jeffreya Wrighta (komisarz Gordon) i Johna Turturro (Carmine Falcone). Nie tak dawno mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy teaser produkcji. Jest on dostępny w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona wytwórni Warner Bros.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej