Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 września 2020, 21:37

autor: Karol Laska

Prace nad The Batman wstrzymane, bo Robert Pattinson ma koronawirusa

Odtwórca roli Bruce'a Wayne’a w nadchodzącym filmie o Batmanie, Robert Pattinson, uzyskał dodatni wynik testu na koronawirusa. Spowodowało to wstrzymanie prac na planie zdjęciowym.

Pandemia trwa już od wielu miesięcy i ani na chwilę nie zwalnia. Koronawirus dotknął również Roberta Pattinsona, i to w momencie, w którym aktor powrócił na plan filmu The Batman (via Vanity Fair). Jest to o tyle pechowe, że prace produkcyjne zostały na parę miesięcy wstrzymane właśnie ze względu na niestabilną sytuację panującą na świecie. Teraz, w związku z chorobą aktora, Matt Reeves po raz kolejny będzie musiał trochę poczekać, zanim ponownie stanie za kamerą. Nie podano żadnych informacji, które wskazywałyby na ciężki stan zdrowia gwiazdora, więc miejmy nadzieję, że uda mu się przetrwać następne tygodnie bezobjawowo. Film miał zadebiutować 1 października 2021 roku, jednakże nie wiadomo, czy data premiery nie ulegnie zmianie z wiadomych przyczyn.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej