Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2020, 09:41

autor: Adrian Werner

Premiera Marvel’s Avengers. Pierwsze recenzje są pozytywne

Na rynku zadebiutowała gra Marvel’s Avengers. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje i w większości są one pozytywne.

Premiera Marvel’s Avengers. Pierwsze recenzje są pozytywne - ilustracja #1
W przyszłym roku gra trafi także na konsole nowej generacji.

Doczekaliśmy się wreszcie premiery Marvel’s Avengers, czyli gry akcji autorstwa studia Crystal Dynamics. Tytuł zadebiutował już na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One oraz w streamingowej usłudze Google Stadia. Natomiast wydanie pecetowe zostanie odblokowane na Steamie dzisiaj po południu. Osoby zainteresowanie edycją PC powinny zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi.

Na wszystkich platformach sprzętowych produkcja posiada pełną polską wersję językową. W planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, ale na te wydania poczekamy do 2021 r. Warto przypomnieć, że wydania na konsole firmy Sony jako jedyne otrzymają w przyszłości Spider-Mana, co mocno zdenerwowało wielu fanów.

Recenzje Marvel’s Avengers

W sieci zdążyło już pojawić się kilka recenzji Marvel’s Avengers. Według serwisu Metacritic wersja na PS4 posiada średnią ocen na poziomie 76%. Poniżej podajemy przykładowe noty:

  1. Gamerheadquarters - 9/10
  2. Worth Playing - 8.5/10
  3. Gamers Heroes - 80/100
  4. Shacknews - 8/10
  5. Trusted Reviews - 3.5/5
  6. Jeuxvideo - 13/20

Należy zwrócić uwagę na fakt, że wiele serwisów na razie powstrzymało się od publikowania ocen. Marvel’s Avengers to produkcja z obszernym trybem sieciowym, który wymaga solidnego ogrania, więc redaktorzy nie są jeszcze gotowi wystawić finalnych not.

Wypuszczone recenzje chwalą wykonanie, zaskakująco obszerną i udaną kampanię, duży wybór superbohaterów oraz to, że każdy z nich oferuje mocno odmienne mechanizmy rozgrywki i posiada unikalną ścieżkę rozwoju. Krytykowana jest za to powtarzalność misji oraz nie do końca udane elementy typowe dla gier-usług. Nawet najbardziej negatywni recenzenci twierdzą jednak, że Crystal Dynamics przygotowało solidne fundamenty, które pozwolą rozwijać tytuł przez długi czas.

  1. Beta Marvel's Avengers - poradnik do gry
  2. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada (zapowiedź)
  3. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-04

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers