Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2020, 10:51

autor: Froozyy

Zobacz mapę Dust 2 z CS:GO przeniesioną do Fortnite

Team Evolve, czyli zespół zajmujący się tworzeniem map w trybie kreatywnym w grze Fortnite, stworzył replikę klasycznego Dust 2 znanego z CS:GO. Projekt został udostępniony całkowicie za darmo, dzięki czemu każdy gracz może go przetestować samemu.

Oto jak prezentuje się mapa Dust 2 w grze Fortnite. - Zobacz mapę Dust 2 z CS:GO przeniesioną do Fortnite - wiadomość - 2020-02-16
Oto jak prezentuje się mapa Dust 2 w grze Fortnite.

Zespół Team Evolve, który zajmuje się tworzeniem różnorakich map w trybie kreatywnym w grze Fortnite, przeniósł właśnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych lokacji z CS:GO (Dust 2) prosto do wspomnianej wcześniej produkcji. Każdy gracz może przetestować mapę zupełnie za darmo za pomocą specjalnego kodu podanego przez twórców (znajdziecie go w tweecie poniżej).

Rozgrywka na Dust 2 w Fortnite nie różni się za wiele od tej znanej z oryginału. Gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, z których jedna musi podłożyć bombę w odpowiednim miejscu, a druga stara się jej w tym przeszkodzić. Za zabójstwa oraz wygrane rundy zawodnicy otrzymują gotówkę, za którą mogą zakupić nowe bronie. Lokacja została odwzorowana niemalże perfekcyjnie, co zresztą możecie zobaczyć sami na poniższych screenach.

Warto zaznaczyć, że Team Evolve to zespół, który ma na swoim koncie sporo tego typu projektów. Pracował on z kilkoma poważniejszymi markami, dla których tworzył specjalne mapy na duże imprezy oraz wydarzenia. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym adresem. Dodatkowo, jeśli jesteście graczami Fortnite, to nie zapomnijcie, że drugi sezon w drugim rozdziale rozpocznie się już za kilka dni, tj. 20 lutego.